Dom » Budownictwo

Diamenty miesięcznika Forbes dla firmy Blachy Pruszyński

Diamenty miesięcznika Forbes dla firmy Blachy Pruszyński
Zobacz więcej zdjęć »
Miesięcznik Forbes w czerwcu przyznał wyróżnienia w postaci Diamentów. Nagroda jest przyznawana firmom, które w latach 2016-2017 najbardziej się rozrosły. Nasza firma znalazła się na liście Mazowieckiej.

Po rozdaniu dyplomów przyszedł czas na rozmowy kuluarowe oraz panel dyskusyjny, w którym wzięli udział przedsiębiorcy oraz eksperci. Tematy rozmów toczyły się wokół dalszego rozwoju firmy, jak mądrze go zaplanować i sfinansować.

Forum Firm Rodzinnych

Za nami już ósme spotkanie wśród grona laureatów rankingu Forum Firm Rodzinnych miesięcznika Forbes. Gala została zorganizowana w Warszawie, podczas której zostały rozdane nagrody i wyróżnienia dla Najcenniejszych Firm Rodzinnych. Wieczór obejmował także panel dyskusyjny, podczas którego rozmawialiśmy na temat opłacalności firmy rodzinnej na terenie Polski. Rozważaliśmy jakie wartości reprezentują takie przedsiębiorstwa i jak są one postrzegane przez konsumentów.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

IMPULSE

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »