Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

Dieta jogurtowa

Jak często szukałaś diet, które z jednej strony są skuteczne, a z drugiej mało surowe? Takich trybów żywienia jest stosunkowo mało. Do tej nielicznej grupy zalicza się tytułowa "jogurtowa" terapia, którą pragnę w tym artykule zaprezentować.
W naszej diecie korzyści biorą górę nad "stratami". Dieta jogurtowa posiada jednak wadę, jaka jest powiązana z naszym portfelem, bo codzienne jedzenie rozmaitych typów jogurtów może się lekko odbić na naszych finansach. Dieta jogurtowa sporadycznie dla niektórych jest trochę monotonna. Ale jeśli się trochę pomyśli i jest się choćby nieco pomysłowym, to można "wyczarować" całkiem apetyczne zestawienia! 

Kwestia jadłospisu

Między 3 podstawowymi posiłkami można zjeść drobny podwieczorek. Posiłki możemy swobodnie sporządzać tak, by w ciągu dwóch tygodni (okres trwania przedstawianej diety) urozmaicić nowe jadłospis. 

Warto też wspomnieć o tym, że powinno się pić przynajmniej 1,5 litra wody mineralnej dziennie. Nie trzeba się martwić o składniki odżywcze, bo w prezentowanej diecie dostarczamy ich naszemu organizmowi dosyć dużo – zwłaszcza, jeżeli chodzi o fosfor. Do tego nie czujemy się głodni! Nie musimy wybierać tylko jogurtów naturalnych, lecz dodatkowo i te owocowe. Istotne, by posiadały aktywne kultury bakterii, jakie pozytywnie wpływają na pracę układu trawiennego. 

Oprócz tego można spożywać różne odmiany pieczywa, owoce i warzywa (na podobnych zasadach co dieta owocowa czy też wegetariańska). Przetestuj dietę przez pierwsze kilka dni, a od razu poczujesz się wyśmienicie i zaobserwujesz jej korzystny wpływ, oczyszczając przy okazji układ pokarmowy z toksyn będących pozostałością po ostatniem sposobie żywienia. 

 

Podsumowanie

Reasumując, "jugurtowy" sposób odżywiania jest prostym i sprawnym sposobem na zrzucenie kilku kilogramów. W celu uniknięcia efektu jo-jo po skończeniu diety, powinno się unikać niezdrowej oraz wysoko-kalorycznej żywności a także prowadzić zdrowy styl życia.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Spoleczny

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »