Kultura, sztuka » Kultura

Dla Mamy! | Empik Galeria Bałtycka

Dla Mamy! | Empik Galeria Bałtycka
Zobacz więcej zdjęć »
Warsztaty plastyczne

STAEDTLER i Empik zapraszają na warsztaty, podczas których możesz wykonać jedyny w swoim rodzaju prezent dla najukochańszej osoby. Dla Mamy! Może przyda jej się piękny stojaczek na biżuterię? Albo zabawny kolorowy wisiorek lub broszka? To Ty znasz swoją Mamę najlepiej, Jej gust, potrzeby i poczucie humoru, więc włącz wyobraźnię i do dzieła! Własnoręcznie wykonany prezent z pewnością bardzo Ją ucieszy. Wiek 5+
Warsztaty kreatywne przeznaczone są dla klientów programu mój empik. Kartę programu można założyć w każdej chwili, nawet w trakcie zajęć. Bazą do pracy warsztatowej jest produkt dostępny w salonie, wskazany przez prowadzącego. Żeby przystąpić do pracy, wystarczy się w niego zaopatrzyć.
Po zajęciach gotowe dzieło stanie się miłą pamiątką czasu poświęconego na doskonalenie kreatywności manualnych. Zapraszamy!
Zapisy na warsztaty: Gdańsk 603 117 020

Dołącz do naszej grupy na fb Czas na DIY
www.facebook.com/groups/czasnadiy/Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Empik Galeria Bałtycka
http://

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »