Rozrywka i wypoczynek » Hobby

DLA MAMY! - WARSZTATY KREATYWNE - ŁÓDŹ

DLA MAMY! - WARSZTATY KREATYWNE - ŁÓDŹ
Zobacz więcej zdjęć »
DLA MAMY! - WARSZTATY KREATYWNE - ŁÓDŹ 19 maja, godz. 13:00 – 15:00 empik Manufaktura, Łódź, ul. Karskiego 5

Staedtler i empik zapraszają na wyjątkowe warsztaty, podczas których wykonamy prezenty dla kochanej osoby. Dla Mamy! Zbliża się ten dzień raz w roku - Dzień Matki. Weź udział w warsztatach organizowanych przez empik i razem z nami wykonaj przepiękne stojaczki na biżuterię, wisiorki i zawieszki i wiele innych. Niech twoja Mama też przyłączy się do wspólnej zabawy. Własnoręcznie wykonane prezenty dają dużo satysfakcji twórcy i obdarowanemu.

 

Wiek 5+

 

Warsztaty kreatywne przeznaczone są dla klientów programu „mój empik”. Kartę programu można założyć w każdej chwili, nawet w trakcie zajęć. Bazą do pracy warsztatowej jest produkt dostępny w salonie, wskazany przez prowadzącego (już od 3,99 zł). Żeby przystąpić do pracy, wystarczy się w niego zaopatrzyć.

Po zajęciach gotowe dzieło stanie się miłą pamiątką czasu poświęconego na doskonalenie kreatywności manualnych. Zapraszamy!

Zapisy na warsztaty: 603 117 072.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

iwona.kazmierczak@empik.com

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »