Kobieta, zdrowie, uroda » Medycyna

Dla serca, ciała, dzieci. Bezpłatne badania w Bonarce

Dla serca, ciała, dzieci. Bezpłatne badania w Bonarce
Zobacz więcej zdjęć »
Coś dla serca, coś dla ciała, coś dla dzieci. Dbający o zdrowie powinni zaplanować w najbliższy weekend (1-2 kwietnia) wizytę w krakowskiej Bonarce.

Jest ona bowiem miejscem kolejnej edycji akcji Zdrowie pod Kontrolą. W ramach bezpłatnych konsultacji od godz. 10:00 do 17:00 będzie można zmierzyć ciśnienie oraz poziom cukru we krwi. Również zbadać wydolność oddechową, obliczyć indeks masy ciała (BMI) czy zasięgnąć porad dietetycznych.

Maluchy nie będą się nudzić w Szpitalu Pluszowego Misia, który w ciekawy i przyjazny sposób oswaja z problematyką leczenia dzieci.

Organizatorem akcji w Bonarce jest Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny IFMSA-Poland.
Patronami honorowymi są: Fundacja Diabeciaki, portal Mojacukrzyca.org, Krajowy Konsultant w dziedzinie Diabetologii, Narodowy Fundusz Zdrowia oraz Państwowa Inspekcja Sanitarna.
Patroni medialni: Medtube, Szugar Frik, Diabetica, Medycyna Praktyczna, WP abc Zdrowie.
Patroni lokalni: North Fish i Smooth the Fruit.

BONARKA CITY CENTER

Bonarka City Center to wielofunkcyjne centrum miejskie, powstałe na obszarze około 19 ha poprzemysłowych terenów dawnych zakładów chemicznych w krakowskiej dzielnicy Podgórze. Na obszarze ponad 92  tys. m2 powierzchni użytkowej znajduje się 230 punktów handlowo-usługowych i restauracji w tym: Auchan, Leroy Merlin, Media Expert oraz Kino Cinema City, jeden z największych multipleksów kinowych w Polsce. Na Klientów Centrum czeka bezpłatny parking na 3200 samochodów. Ponadto, na terenie Bonarka City Center znajduje się jeden z pierwszych na świecie ośrodków edukacyjno-wychowawczych w centrum handlowym: „Siemacha Spot" o powierzchni całkowitej 700 m2. W jego skład wchodzą m.in.: wielofunkcyjne sale edukacyjne, muzyczne, multimedialne oraz pokój konferencyjny. Obiekt został wybudowany przez TriGranit Corporation, który obecnie jest jego zarządcą.

Właściciel Centrum Handlowego Bonarka, firma Rockcastle Global Real Estate Company Limited (Rockcastle), inwestuje w nieruchomości na całym świecie oraz w spółki z perspektywą wzrostu wartości kapitału. Jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych na Mauritiusie oraz w Johannesburgu (RPA), a jej wartość giełdowa przekracza 2 mld USD. Aktywa Rockcastle obejmują papiery wartościowe globalnych spółek nieruchomościowych działających na rynkach rozwiniętych, m.in. w Europie, Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i Singapurze, oraz portfel nieruchomości w Europie Środkowo-Wschodniej.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

bezstronny22

Komentarze (2)

  • avatar
    ~foos 2017-04-01 11:59:08

    haha własnie szczególnie jak tu rozneglizowana Lisowska, tam sklep z bielizną gdzie indziej co innego i taki dziadek to ciągle na wysokich obrotach.

  • avatar
    ~eso 2017-03-31 12:31:34

    Najpierw człowiek pochodzi po tych sklepach, ciśnienie mu skoczy. Facetom w media expert, kobietom w tych wszystkich cicholandach a potem badanie serca :P


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »