Kobieta, zdrowie, uroda » Medycyna

Dlaczego nadajniki są groźne dla zdrowia?

Dlaczego nadajniki są groźne dla zdrowia?
Zobacz więcej zdjęć »
Jakie zagrożenie niosą za sobą nadajniki sieci 5G i mikrofalowe, a także linie wysokiego napięcia? Czym jest energia orgonowa, dzięki której możemy zniwelować skutki promieniowania z tych źródeł, a tym samym uniknąć problemów zdrowotnych?

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Czym jest energia orgonowa?
Wilhelm Reich (1897-1957) wprowadził pojęcie "orgon" - oznaczające energię życia, która:
- wypełnia całą przestrzeń, jest obecna w całej żywej i nieożywionej naturze
- jest dla nas paliwem biologicznym, w naturalny sposób napędza wszystko co żywe, reguluje najważniejsze, podstawowe funkcje naturalne.

Organizm ludzki pobiera orgon:
- przez płuca z powietrza
- przez skórę z promieni słonecznych
- z pożywienia poprzez układ trawienny.

Reich zauważył, że zaburzenia i blokady w przepływie energii orgonowej są przyczyną wszystkich problemów zdrowotnych. Dlatego, aby zwalczać choroby (psychologiczne i fizjologiczne) należy ją uzupełniać.

Jak korzystać z orgonu?
Energię tę można w odpowiednich warunkach kumulować tak, aby skorzystać z jej nadmiaru dla celów leczniczych. Oddzielne strumienie energii orgonu mogą być wzajemnie przyciągane i nakładane na siebie, a także kontrolowane przez odpowiednie urządzenia. Reich zaprojektował cały proces medyczny, który za pomocą specjalnego akumulatora orgonowego - wspomaga leczenie Pacjenta.

Swobodny przepływ skumulowanej energii orgonowej:
- wpływa kojąco na funkcje życiowe
- wyrównuje poziom energii w organizmie
- pomaga choremu wrócić do pełnej kondycji.

Szkodliwe promieniowanie.
Na organizmy żywe w szkodliwy sposób oddziałuje promieniowanie:
- geopatyczne (wysyłane przez żyły wodne, uskoki tektoniczne czy złoża minerałów)
- z linii wysokiego napięcia 15-620 KV i powyżej
- z wszelkiego rodzaju nadajników, transformatorów czy sprzętu RTV-AGD
- sieci 5-G, czyli sieci telekomunikacyjnej piątej generacji.

Pole elektromagnetyczne i pole torsyjne.
Za szkodliwość nadajników odpowiedzialne jest nie pole elektromagnetyczne, ale pole torsyjne. Organizmy żywe, w przeciwieństwie do natury nieożywionej, są wyspecjalizowane do odbioru sygnałów pól torsyjnych. Dziś wiemy, że pola elektromagnetyczne nie oddziałują na organizmy żywe poniżej efektu termicznego, ponieważ nie posiadają one odpowiednich anten.

DNA.
Cząstki pola torsyjnego umożliwiają skopiowanie w postaci pola torsyjnego pierwotnej, chemicznej postaci DNA. Przeniesienie tych cząstek do organizmu ludzkiego powoduje oszukanie naturalnych mechanizmów i zrekonstruowanie DNA w komórkach. Pierwszego udanego odtworzenia DNA z sygnału pola torsyjnego, przesłanego przez internet, dokonał kilka lat temu noblista Luc Montagnier. Gen 16S bakterii Borrelia burgdorferi wywołującej boreliozę, przesłany w postaci pola torsyjnego, został odtworzony w tzw. reakcji PCR.

Nadajniki mikrofalowe.
Pole elektromagnetyczne to tylko mały fragment zagadnienia nadajników mikrofalowych, które wysyłają równocześnie przyspieszone cząstki pola torsyjnego, a cząstki pola torsyjnego (różnego pochodzenia) odpowiadają za dużą część chorób cywilizacyjnych. Jeżeli urządzenie mikrofalowe zaburza fizjologię bardziej niż wynika to ze zmian pogodowych, diety i cykli biologicznych - wypadałoby przestać korzystać z tej technologii.

Groźne 5-G.
Sieć 5G może być wykorzystywana dla spersonalizowanego przesyłu cząstek pola torsyjnego niosących informacje biologiczne, które są lekiem albo przeciwnie - mające właściwości zabójcze. Wysokiej jakości łącza sieci 5G umożliwiają odtwarzanie w organizmie ludzkim wirusów, które zostały przesłane drogą radiową lub przez internet.

Sygnały takie można przesłać wybranej osobie w postaci:
- obrazu promieniującego z ekranu komputera
- sygnału dźwiękowego
- bezpośrednio przez mikrofale.

Generator energii orgonowej.
W ostatnim czasie firma Torst skonstruowała generator antypola torsyjnego GAPT-5, który generuje pole orgonowe wg. Reicha. Urządzenie to jest eliminatorem nadmiernego pola torsyjnego. Eliminuje fantom pola torsyjnego z linii 620 KV w:
- powietrzu
- gruncie.
Ten generator energii orgonowej niweluje także promieniowanie sieci 5-G, która obecnie jest największym zagrożeniem.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

agencja_pyry

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »