Dom » Wnętrza

Dlaczego urlop zawsze jest za krótki?

I jak nie tracić go na sprzątanie? Choć na tytułowe pytanie nie znamy odpowiedzi, na porządki mamy sposób: zlecić je komuś innemu! Zapytaliśmy ekspertów, na co zwracać wybierając firmę sprzątającą.

Czas urlopu dla wielu z nas jest okazją do nadrobienia zaległości: zamiast skupić się na wypoczynku, w dwa tygodnie usiłujemy wynagrodzić dzieciom godziny spędzone na szkolnej świetlicy, psu zbyt krótkie spacery, a partnerowi deficyt uwagi i wspólnych chwil. W międzyczasie chcielibyśmy jeszcze odgruzować dom,od dawna wymagający generalnych porządków, na które wciąż brakujenam czasu. Dlaczego warto powierzyć je profesjonalistom? Bo zrobią to szybko, dokładnie, a my zamiast zaprzątać sobie nimi głowę, będziemy mogli pobyć z najbliższymi. Czym się kierować wybierając firmę sprzątającą, wyjaśni Pan Jarosław Kamiński, Koordynator zespołu w firmie eClear Serwis sprzątający, która specjalizuje się w sprzątaniu domów i mieszkań prywatnych Warszawiaków:

                Przede wszystkim należy dowiedzieć się czy firma, z której usług mamy zamiar korzystać – podobnie jak eClear – zapewnia profesjonalne środki czystości i niezbędny sprzęt. Sprawdźmy czy traktuje każdego klienta indywidualnie, a nad każdym zleceniem czuwa kierownik lub koordynator. Zdecydujmy się na taką, która zaproponuje nam ubezpieczenie mienia. Dzięki temu nie będziemy musieli nadzorować prac, a naszym jedynym zadaniem będzie zaproszenie do domu ekipy sprzątającej, by już wkrótce cieszyć się idealnym porządkiem.

Więcej informacji pod nr tel.: +48 535 092 392, e-mail: biuro@eclear.pl, www.eclear.pl

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

kondzio-2005

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »