Kobieta, zdrowie, uroda » Ciało

Dni Dawcy Szpiku i zbiórka dla WOŚP w Wola Parku

Dni Dawcy Szpiku i zbiórka dla WOŚP w Wola Parku
Zobacz więcej zdjęć »
14 i 15 stycznia w Wola Parku odbędą się dwie akcje, podczas których odwiedzający Centrum będą mieli okazję pomóc potrzebującym. Na Placu Pałacowym będą na nich czekali wolontariusze Fundacji DKMS oraz Fundacji „Daj mi czas”.

Pierwsi zachęcą do rejestracji w bazie potencjalnych dawców komórek macierzystych krwi i szpiku, drudzy umożliwią wsparcie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jeszcze przed wielkim finałem.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

 

Prawdopodobieństwo znalezienia odpowiedniego dawcy jest bardzo trudne. Wśród niespokrewnionych osób wynosi ono zaledwie od 1:20000 do 1:kilku milionów. Dlatego, im więcej potencjalnych dawców zarejestruje się w bazie, tym większa szansa na uratowanie życia chorym na raka krwi.

 

Organizatorem weekendowej akcji Dni Dawcy Szpiku jest Fundacja DKMS. Wolontariusze będą czekać na osoby zainteresowane pomocą w godzinach otwarcia Centrum. Zarejestrować się mogą wszystkie zdrowe osoby w wieku od 18 do 55 lat. To nic nie kosztuje, nie boli, trwa tylko chwilę, a może być ratunkiem dla czyjegoś życia. Fundacja „Daj mi czas” na terenie Wola Parku przeprowadzi w tym samym czasie zbiórkę na rzecz WOŚP. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »