Firma » Biznes

Dni Otwarte Jungheinrich Polska – nowoczesna intralogistyka w zasięgu ręki

Dni Otwarte Jungheinrich Polska – nowoczesna intralogistyka w zasięgu ręki
Zobacz więcej zdjęć »
Jungheinrich, światowy dostawca kompleksowych usług dla logistyki

wewnątrzmagazynowej, zmienia świadomość polskich przedsiębiorstw w zakresie optymalizacji procesów magazynowych. Firma czwarty raz z rzędu zorganizuje Dni Otwarte Jungheinrich, podczas których zaprezentuje innowacyjne, bezpiecznie i efektywne rozwiązania intralogistyczne. Tegoroczna impreza odbędzie się we Wrocławiu w dniach 19 - 20 września i przybliży m.in. technologię litowo-jonową, nowy wózek wysokiego składowania ETV 216i, najnowszą serię pojazdów EJE oraz ofertę używanych wózków widłowych. ZAPRASZAMY!
 
 
Dni Otwarte Jungheinrich to wydarzenie skierowane do wszystkich przedsiębiorstw zainteresowanych usługami i produktami z zakresu logistyki wewnątrzmagazynowej, które chcą zwiększyć na rynku swoją przewagę konkurencyjną. W trakcie imprezy zaprezentowane zostaną: ekologiczna i niezwykle wydajna technologia li-ion, unoszące wózki widłowe EJE czy najnowszy Jungheinrich ETV 216i – pierwszy na świecie pojazd wysokiego składowania z wbudowanym akumulatorem litowo-jonowym. Odwiedzający będą mogli również dowiedzieć się więcej o ochronie 360° gwarantującej bezpieczeństwo całego środowiska intralogistycznego: ludzi, maszyn, urządzeń, ładunków, a także wyposażenia magazynu i danych; jak również porozmawiać z ekspertami firmy i zakupić nowe oraz wysokiej jakości używane wózki widłowe JUNGSTARS, poznać szczegółowe parametry techniczne i zastosowanie pojazdów, a nawet usiąść za ich sterami. Dni Otwarte to także doskonała okazja do zapoznania się z szeroką ofertą regałów magazynowych oraz bogatym asortymentem sklepu internetowego Profishop Jungheinrich. Impreza odbędzie się w dniach 19-20 września 2018 r., w Panattoni Park przy ul. Logistycznej 1 we Wrocławiu.

„Podczas Dni Otwartych przedstawiamy innowacyjne rozwiązania intralogistyczne, które należą do najnowocześniejszych na rynku. W Jungheinrich od lat umiejętnie łączymy pracę ludzi, maszyn i systemów softwarowych, przyczyniając się tym samym do podniesienia poziomu bezpieczeństwa pracowników, większej wydajności magazynu, a w szczególności redukcji kosztów stałych naszych klientów” – wskazuje Paulina Kosztowska, menedżer ds. marketingu w Jungheinrich Polska i dodaje – „Impreza umożliwia też identyfikację zmieniających się potrzeb kontrahentów, którzy w trakcie wydarzenia mają do dyspozycji grono doświadczonych specjalistów, posiadających szeroką wiedzę z zakresu logistyki i potrafiących dopasować rozwiązania do ich indywidualnych wymagań.’’

Flagowym projektem Jungheinrich, prezentowanym na Dniach Otwartych jest technologia litowo-jonowa, która rewolucjonizuje rynek wózków widłowych. Długi czas pracy akumulatorów li-ion pozwala osiągnąć większą wydajność i uzyskać lepsze zdolności przeładunkowe w każdym magazynie. Możliwość doładowania w dowolnej chwili i bezobsługowość zapewniają nieprzerwaną pracę. Akumulatory litowo-jonowe wyróżniają się również długą żywotnością i wytrzymałością, a do tego są objęte 5 letnią gwarancją producenta. Najnowszą propozycją Jungheinrich w tym obszarze są wózki widłowe z serii EJE. To generacja pojazdów unoszących z dyszlem, które zapewniają mniejsze zużycie energii – nawet do 25 proc. Niezawodne i wydajne akumulatorowe wózki Jungheinrich ułatwiają przewożenie ładunków – również na ograniczonej powierzchni. Nowy model EJE 114 to kompaktowy pojazd, stworzony z myślą o transportach o masie do 1,4 tony. Z kolei model EJE 118 jest dedykowany pracy z ładunkami do 1,8 tony. Obok wspomnianych wyżej modeli na Dniach Otwartych Jungheinrich będzie można również zobaczyć ETV216i – wózek widłowy wysokiego składowania, którego konstrukcja została stworzona z myślą o technologii litowo-jonowej oraz elektryczne czołowe wózki widłowe z serii EFG, także dostępne z akumulatorami li-ion.
 
Podczas wydarzenia nie zabraknie także prezentacji kultowych wózków widłowych JUNGSTARS – pojazdów, które powstają na bazie używanych urządzeń Jungheinrich. Wózki przechodzą całkowitą regenerację w drezdeńskiej fabryce, zgodną z 5–gwiazdkową zasadą jakości. Uwzględnia ona bezpieczeństwo, doskonałą inżynierię, najnowszą technologię, niezawodność oraz zrównoważony rozwój. Dzięki temu JUNGSTARS nie tylko wyglądają, ale i pracują jak nowe wózki widłowe. 
 
Całość imprezy dopełni oferta partnerów Jungheinrich. Zaprezentowane zostaną m.in. platformy transportowe, osprzęt do wózków widłowych, wysokiej jakości opony, systemy ważące, rozwiązania z zakresu obróbki podłoży betonowych. Uczestnicy Dni Otwartych będą mieli okazję spotkać się z przedstawicielami: Atres Intralogistics, Bolzoni-Auramo Polska, Camso, DNT, Nowak. Obróbka-Betonu.pl (Alpha Plan), Osprzęt RD, Ravas oraz Trelleborg.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

konkretpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »