Rozrywka i wypoczynek » Uroczystości

DNI OTWARTE OKAZJĄ DO POZNANIA SKOK „JAWORZNO” W KIELCACH

DNI OTWARTE OKAZJĄ DO POZNANIA SKOK „JAWORZNO” W KIELCACH
Zobacz więcej zdjęć »
SKOK Jaworzno organizuje DNI OTWARTE, skierowane i przygotowane specjalnie z myślą o mieszkańcach wspaniałego miasta Kielce.

 

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

 W dniach od 10.06.2013 do 14.06.2013 będą oni mogli odwiedzić  placówki, oraz zapoznać się z bogatą i korzystną ofertą pożyczek, lokat, kont osobistych oraz szerokim wachlarzem ubezpieczeń komunikacyjnych, majątkowych i na życie.Podczas wizyty w placówce SKOK Jaworzno, wykwalifikowani pracownicy będą do dyspozycji odwiedzających oraz odpowiedzą na wszystkie nurtujące pytania. Ponadto, poza fachową i profesjonalną obsługą, przygotowane zostały również dodatkowe atrakcje w postaci drobnych upominków, a dla najmłodszych, którzy odwiedzą oddział przygotowane zostały słodycze oraz baloniki.

Dni Otwarte są znakomitą okazją aby przekonać się że warto zaufać instytucjom na wskroś polskim, które mają 20-letni bagaż doświadczeń w zapewnianiu usług finansowych na najwyższym poziomie, oraz rosną w siłę, gdyż mają coraz więcej do powiedzenia na trudnym rynku finansowym w Polsce.

Spółdzielcze Kasy Oszczędnościowo-Kredytowe działają w Polsce od 1992 roku. SKOK Jaworzno jest jedną z większych kas która może poszczycić się 20 letnim doświadczeniem na rynku finansowym, dlatego firmie zaufało już ponad 100 000 klientów w 52  miejscowościach w 6 województwach.

‘’DNI OTWARTE’’ są doskonałą okazją aby bliżej zapoznać się z funkcjonowaniem SKOK ‘’Jaworzno’’ oraz dowiedzieć się czegoś więcej o możliwościach jakie się otworzą przed klientami którzy zdecydują się dołączyć do grona członków Spółdzielczej Kasy Oszczędnościowo-Kredytowej.

Zapraszamy odwiedź nas w Kielcach, ul. Sienkiewicza 49 codziennie od 9:00 do 17:00 lub zadzwoń (041) 345 51 17.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

SKOKJaworzno

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »