Kobieta, zdrowie, uroda » Ciało

Dni Otwarte w Kreacji Ciała

Dni Otwarte w Kreacji Ciała
Zobacz więcej zdjęć »
Twoje dziecko nie ma apetytu, a Ty nie wiesz jak sobie z tym poradzić? Marzy Ci się zrzucenie zbędnych centymetrów w pasie lub poprawienie jakości życia? Zastanawiasz się jak to osiągnąć? Nic prostszego! Już w najbliższą środę ruszają Dni Otwarte w Kreacji Ciała, które potrwają przez cały lipiec.

Lipiec miesiącem darmowych konsultacji

Przez cały lipiec, w każdą środę, w godzinach 9:00 - 17:00 wszyscy zainteresowani będą mogli skorzystać z bezpłatnych porad w siedzibie Kreacji Ciała. W ramach Dni Otwartych odbędą się konsultacje, zarówno indywidualne, jak i dla rodziców z dziećmi w różnym wieku. Wszyscy zainteresowani będą mieli okazję porozmawiać z coachem, Izabelą Sowińską-Bajon oraz dietetykiem, Pauliną Buraczewską, a także zadać pytania dotyczące diety i psychologii oraz problemów zdrowotnych i psychologicznych dzieci. Główną ideą spotkań jest otwarty i transparentny dialog z zainteresowanymi ukierunkowany na poprawę jakości życia. Aby skorzystać z Dni Otwartych wystarczy umówić się wcześniej telefonicznie (+48 781 003 555) bądź mailowo (kontakt@kreacjaciala.pl) na spotkanie.

Kreacja Ciała – na czym polega?

Kreacja Ciała opiera się na specjalnym Programie Przemiany Metabolicznej z zastosowaniem naturalnych i łatwo przyswajalnych suplementów diety oraz opiece coacha, dietetyka oraz fizjoterapeuty. Według autorów program składa się z dwóch faz: 28 dniowej fazy aktywacji oraz następującej po niej 90 dniowej fazy stabilizacji opartej na dużej ilości warzyw. Podczas pierwszej fazy aktywacji, stosując naprzemiennie dietę białą bogatą w białko i dietę zieloną opartą na warzywach dochodzi  do oczyszczenia i odtruwania organizmu. Z kolei podczas drugiej fazy stabilizacji optymalizujemy organizm i „utrwalamy” dobre nawyki żywieniowe, których nauczyliśmy się rozpoczynając program. Program Przemiany Metabolicznej nie jest dietą w tradycyjnym rozumieniu, a raczej zaplanowanym odżywianiem organizmu. W tej koncepcji zgodnie z zaleceniami jemy 4 posiłki dziennie, pijemy 15 minut przed i po jedzeniu, nie używamy soli, cukru i nie pijemy alkoholu. Najkorzystniejszym wyborem jest woda niegazowana z niską zawartością sodu (4 jednostki Na). Ważną rolę w Programie Przemiany Metabolicznej odgrywają wysokiej jakości suplementy diety. Dostarczają one w skoncentrowanej formie składniki odżywcze, których brakuje w codziennym pożywieniu.

Wiele zalet

Program Przemiany Metabolicznej przynosi organizmowi wiele korzyści. Okazuje się, że odpowiednie odżywienie organizmu oraz obniżenie wieku metabolicznego będzie skutkować lepszym samopoczuciem, uregulowaniem poziomu cukru i ciśnienia krwi oraz znacznym wzrostem poziomu energii. Co więcej – Program Przemiany Metabolicznej dobroczynnie wpływa również na urodę m.in. poprzez znaczny spadek wagi, dużą poprawę stanu włosów, paznokci, skóry, a także redukcję cellulitu. Podczas programu osoby korzystają z pomocy coacha, fizjoterapeuty oraz dietetyka. Więcej informacji: http://kreacjaciala.pl/Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

38PR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »