Dom » Nieruchomość

Dni Otwarte w Malta Point – poznańskiej inwestycji Nexity

Dni Otwarte w Malta Point – poznańskiej inwestycji Nexity
Zobacz więcej zdjęć »
Nexity zaprasza na Dni Otwarte w inwestycji Malta Point. 17 i 18 stycznia 2020 roku wszyscy zainteresowani kupnem mieszkania przy ulicy Brneńskiej w Poznaniu, będą mogli odwiedzić Biuro Sprzedaży i dowiedzieć się o wszystkich szczegółach oferty.

Na odwiedzających czeka specjalna promocja, a dla podpisujących umowę przedwstępną – upominek.

Poznański rynek nieruchomości staje się atrakcyjny dla deweloperów, dlatego w ostatnim czasie wzrasta podaż mieszkań w stolicy Wielkopolski. Jednym z nowych inwestorów, którzy wybrali Poznań jako miejsce na wybudowanie osiedla, jest Nexity. W inwestycji Malta Point, która powstanie w dzielnicy Łacina przy ulicy Brneńskiej, każdy znajdzie mieszkanie dla siebie.

Idealną okazją do zapoznania się z ofertą dewelopera są Dni Otwarte, które odbędą się 17 i 18 stycznia br.. Dla odwiedzających w tym czasie Biuro Sprzedaży przygotowano specjalną ofertę – 6 700 zł za m kw., a mieszkania już od 268 000 zł. Co więcej, osoby, które zdecydują się podpisać przedwstępną umowę sprzedaży w trakcie wydarzenia, otrzymają upominek.

Zamieszkaj w sercu Łaciny

Pierwszy etap inwestycji Malta Point to 5-piętrowy budynek, który pomieści 98 mieszkań. Dostępnych jest jeszcze ponad 80 lokali, od jedno- do czteropokojowych o powierzchni od 31 do prawie 77 m kw.. Pomieszczenia zaprojektowano tak, by były jak najbardziej funkcjonalne, wygodne dla użytkowników i doświetlone. Każde z mieszkań posiada balkon. Inwestor oferuje wykończenia „szyte na miarę” oraz system Nexity Smart, który można zakupić i dostosować do indywidualnych potrzeb. W budynku znajdzie się też garaż, a na zewnątrz tereny zielone i miejsca postojowe.

Dobra lokalizacja to duży atut tej inwestycji. Sąsiedztwo głównych dróg oraz bliskość linii autobusowych i tramwajowych pozwala na swobodną komunikację po Poznaniu. Wszystkie najważniejsze miejsca dzielnicy dostępne są niemal na wyciągnięcie ręki, a wśród nich: punkty usługowe i handlowe (m. in. Centrum Handlowe Posnania i Galeria Malta), placówki edukacyjne, miejsca rozrywek i tereny zielone (np. parki i jezioro Malta w odległości ok. 1 km od osiedla).

Warto rozważyć zakup mieszkania w inwestycji Malta Point z wielu różnych względów. Dobrze zaprojektowane i funkcjonalne, w świetnej lokalizacji, a do tego w przystępnej cenie, sprostają wymaganiom każdego mieszkańca. Zapraszamy na Dni Otwarte, podczas których nasi Doradcy rozwieją wszelkie wątpliwości związane z zakupem lokalu w naszej inwestycji - mówi Michał Kostrow, Dyrektor Operacyjny Nexity Polska.

 

 

Firma Nexity jest obecna na polskim rynku nieruchomości mieszkaniowych od 8 lat. Obecne realizuje kilka projektów deweloperskich w Warszawie: Next Ursus (www.nextursus.pl) przy ul. Posag 7 Panien 16, My Bemowo 3 (www.mybemowo.pl) przy ul. Batalionów Chłopskich 79, LifeTown (www.lifetown.pl) przy ul. Kłobuckiej 6, Bemowo Line (www.bemowoline.pl) przy ul. Szeligowskiej 61 oraz Malta Point (www.maltapoint.pl) przy ul. Brneńskiej w Poznaniu.

Grupa Nexity to czołowy dostawca kompleksowych usług na rynku nieruchomości we Francji. Oferuje szeroki zakres doradztwa i ekspertyz, produktów, świadczeń oraz rozwiązań. Od ponad 40 lat buduje i zarządzanie nieruchomościami mieszkaniowymi i komercyjnymi we Francji, a także na terenie innych krajów Europy, m.in. Włoch, Szwajcarii, Belgii i Hiszpanii. Spółka obecna jest na polskim rynku nieruchomości od 2011 roku.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

MCConsultants

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »