Gospodarka » Maszyny

Dni Otwarte wrocławskiego oddziału Jungheinrich

Dni Otwarte wrocławskiego oddziału Jungheinrich
Zobacz więcej zdjęć »
Jungheinrich zaprasza na Dni Otwarte, które odbędą się 18 – 19 września br. w Bielanach Wrocławskich. Przedsiębiorcy z całej Polski będą mogli poznać innowacyjne, bezpiecznie i efektywne rozwiązania intralogistyczne, a wydarzeniu towarzyszyć będą prelekcje ekspertów firmy.

 

 

Opowiedzą oni o automatyce, technologii litowo-jonowej i bezpieczeństwie w magazynach. Zaprezentowane zostaną również m.in. używane wózki widłowe JUNGSTARS oraz najnowszy model - ERC 216 zi – pierwszy wózek podnośnikowy ze zintegrowanym akumulatorem litowo-jonowym.

Hasłem przewodnim tegorocznej, dziesiątej i jubileuszowej edycji Dni Otwartych Jungheinrich we Wrocławiu jest „25 lat pasji do logistyki”. Odbędą się one 18-19 września 2019 r., w godzinach 8.30-15.30,  przy ul. Logistycznej 1, w miejscowości Bielany Wrocławskie. To wydarzenie o zasięgu ogólnopolskim, które jest dla firmy okazją do zaprezentowania pełnej gamy produktów i usług z zakresu najnowocześniejszej logistyki wewnątrzmagazynowej. Wrocławskie Dni Otwarte będą dodatkowo niepowtarzalną okazją do zobaczenia nowego wózka Jungheinrich. Model ERC 216 zi to pierwszy na rynku wózek podnośnikowy ze zintegrowanym akumulatorem litowo-jonowym. Zastosowanie tej technologii oraz kompaktowy dizajn gwarantują niespotykaną zwrotność i maksymalną wydajność.

 

W trakcie wydarzenia odwiedzający będą mogli zobaczyć także wózki widłowe z bieżącej oferty Jungheinrich, czy poznać ekologiczną i niezwykle efektywną technologię li-ion. Dowiedzą się oni od ekspertów firmy o ochronie 360° gwarantującej bezpieczeństwo całego środowiska intralogistycznego: ludzi, maszyn, urządzeń, ładunków, a także wyposażenia magazynu i danych. Jak co roku w imprezie towarzyszyć będą także firmy partnerskie, z którymi Jungheinrich  pracuje na co dzień, i które zaprezentują swoje specjalistyczne rozwiązania. W specjalnie przygotowanym showroomie, zaprezentowane zostaną wysokiej jakości używane wózki widłowe JUNGSTARS. To pojazdy, które powstają na bazie używanych urządzeń Jungheinrich. Wózki przechodzą całkowitą regenerację w drezdeńskiej fabryce, zgodną z 5 – gwiazdkową zasadą jakości. Uwzględnia ona bezpieczeństwo, doskonałą inżynierię, najnowszą technologię, niezawodność oraz zrównoważony rozwój.

Wrocław to bardzo ważny rejon działalności Jungheinrich w Polsce, gdzie firma stawia na silne partnerstwo z obecnymi w regionie przedsiębiorstwami. Swoje magazyny mają tutaj firmy z sektora e-commerce, jak i te zajmujące się lekką produkcją, czy dystrybucją o zasięgu paneuropejskim. Nie dziwi więc, że popyt netto na nowe magazyny we Wrocławiu przekroczył 250 000 mkw. w pierwszym półroczu 2019 roku. Nie bez znaczenia jest doskonałe skomunikowanie stolicy Dolnego Śląska z resztą kraju oraz Europą. Przez Wrocław przebiega autostrada A4, która spaja południowo-wschodnią i zachodnią granice Polski. Co więcej, obwodnica Wrocławia A8 łączy się z drogą ekspresową S8, co gwarantuje szybkie dotarcie do ważnych, z punktu widzenia branży logistycznej, aglomeracji: warszawskiej, łódzkiej i białostockiej.

„Mamy świadomość, że Wrocław i jego okolice cieszą się popularnością najemców i deweloperów którzy aktywnie tutaj inwestują – obok regionu Warszawy, Polski Centralnej oraz Górnego Śląska. Dlatego cieszymy się, że możemy otworzyć nasze drzwi dla lokalnych przedsiębiorców. To dla nas doskonała okazja do zaprezentowania rozwiązań Jungheinrich oraz do wsłuchania się w głos klientów. Chcemy też aktywnie dzielić się wiedzą i doświadczeniem naszych najlepszych specjalistów. Dla odwiedzających przygotowaliśmy też coś specjalnego. Z okazji 25 lat obecności firmy na polskim rynku mamy specjalną ofertę: „25 wózków używanych na 25-lecie Jungheinrich”. W jej ramach będzie można kupić nasze wózki JUNGSTARS w naprawdę atrakcyjnych cenach. To niepowtarzalna okazja dla wszystkich firm, które poszukują korzystnych finansowo rozwiązań dla sprawnie funkcjonującej przestrzeni magazynowej. Z dumą zaprezentujemy też nowy model wózka ERC 216 zi, który dzięki zintegrowanemu akumulatorowi litowo-jonowemu, zrewolucjonizuje pracę wózków podnośnikowych”. – powiedział Szymon Wrzeszcz, Dyrektor Regionu Zachód.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

konkretpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »