Rozrywka i wypoczynek » Uroczystości

Dni szwedzkiego wzornictwa w Krakowie

Dni szwedzkiego wzornictwa w Krakowie
Zobacz więcej zdjęć »
Składanie mebli na czas, rodzinne kalambury, konkurs przygotowany specjalnie przez Andrzeja Mleczko… To tylko niektóre atrakcje, jakie w najbliższy weekend (10–12 sierpnia) czekają na klientów krakowskiego sklepu IKEA w ramach organizowanych wspólnie z VOLVO „Dni szwedzkiego wzornictwa”.

- To drugi i niestety już ostatni weekend naszej akcji. Tydzień temu chętnych do udziału w konkursach nie brakowało i nie mogliśmy narzekać na brak emocji - jestem przekonana, że i tym razem tak będzie - zapewnia Anna Knapik, Kierownik Marketingu IKEA Kraków. - Do wspólnej zabawy zapraszamy w piątek od godz. 15:00 do 20:00 oraz w sobotę i niedzielę od godz. 12:00 do 20:00 - dodaje.

Konkursy z nagrodami przez cały weekend

W ramach „Dni szwedzkiego wzornictwa" klienci IKEA będą mogli sprawdzić swoją wiedzę o skandynawskim projektowaniu, odpowiedzieć na pytania dotyczące firmy IKEA oraz VOLVO, a także spróbować swoich sił w rodzinnym turnieju kalamburów i zawodach w składaniu mebli na czas. Dla uczestników przygotowano atrakcyjne nagrody: m.in. karty upominkowe IKEA, foteliki samochodowe, koszulki. Dodatkowo przed krakowskim sklepem IKEA można będzie umówić się na jazdę testową prezentowanym na stoisku nowym modelem VOLVO V40.

Wypełnij „dymek" Andrzejowi Mleczko

Samochód ten jest też nagrodą w konkursie głównym. Specjalnie na „Dni szwedzkiego wzornictwa" Andrzej Mleczko przygotował rysunek, który należy w zabawny i kreatywny sposób uzupełnić. Na autorów najlepszych pomysłów czeka samochód VOLVO V40 oraz karty upominkowe  IKEA o wartości 7 500 zł i 5 000 zł. Zwycięzców wyłoni jury pod przewodnictwem mistrza satyrycznej kreski.

- Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy podczas „Dni szwedzkiego wzornictwa" zrobić zakupy za dowolną kwotę w IKEA Kraków, odebrać przy kasie naklejkę konkursową, uzupełnić „dymek" na rysunku Andrzeja Mleczko i wrzucić go wraz z wypełnioną kartą konkursową do specjalnej urny nastoisku konkursowym przed sklepem.  - tłumaczy Anna Knapik.

Szczegółowe informacje i regulamin konkursu znajdują się na stronie www.ikea.pl/szwedzkiewzornictwo.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Open Media

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »