Rozrywka i wypoczynek » Sport

DO BOJU POLACY!

Jak wiecie zbliża się Euro 2020, do którego nasza reprezentacja bardzo sumiennie się przygotowuje. Robią dla nas naprawdę wiele. W życiu nie zawsze udaje się tylko wygrywać, ale nic nie zastąpi emocji, których dostarczają nam nasze Białoczerwone Orły. Dlatego w podzięce, to MY zróbmy coś dla nich!

Rusza zbiórka, która pozwoli nam wywiesić największe gratulacje i życzenia, w samym centrum stolicy, tak by każdy je zobaczył. Istnieją duże szanse, że baner pojawi się w wielu serwisach informacyjnych w Polsce i na świecie, gdyż jest to naprawdę wyjątkowa i niecodzienna akcja. Baner będzie widoczny dla wszystkich, nawet dla turystów. To tu odbywają się zgromadzenia, manifestację. Niech nasze chłopaki nas usłyszą i wiedzą, że jesteśmy z nimi! Pogratulujmy Robertowi Lewandowskiemu pobicia rekordu, pokażmy, że jesteśmy z niego dumni, że doceniamy, że dzięki niemu o Polsce się mówi!

Jeżeli możecie, dołóżcie cegiełkę, a nasze MEGA gratulacje zawisną w centrum Warszawy! Pokażmy, że Polacy to siła!Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Arni

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »