Technologie » Internet

Do chmury ze sprawdzonym partnerem

Świat biznesu stawia na digitalizację posiadanych treści. Czy słusznie? Tak. Ale pod warunkiem, że przestawienie działania organizacji do chmurowego repozytorium odbędzie się pod opieką i we współpracy ze sprawdzonym partnerem.

Analitycy badający działalność organizacji – polskich i międzynarodowych – wskazują na kluczowe elementy, które wpływają na rozwój firmy. To głównie optymalizacja i automatyzacja procesów biznesowych, usprawnienie przepływu informacji i digitalizacja. Dlaczego? Chodzi o likwidację biurokracji, ustalenie uniwersalnych reguł i szczegółowych procedur, które nie hamują jednocześnie pracy czy przesyłanie jasnych komunikatów. Okazuje się, że dużą rolę odgrywa w tym przypadku odpowiednie zorganizowanie środowiska druku i skanowania dokumentów.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

 

Nie bój się chmury

Rozwiązania operujące w ramach chmury obliczeniowej stają się standardem. Technologie cloud są coraz częściej wykorzystywane w wielu obszarach życia, a szczególną popularność zyskują wśród klientów biznesowych. Dotychczas wątpliwości, które budziło wdrożenie rozwiązań w chmurze, dotyczyły bezpieczeństwa przechowywanych w niej danych. Według danych Instytutu CIMA, aż 66% przedsiębiorstw przyznaje, że dostęp do zasobów firmy powoduje niepokój związany z wyciekami lub kradzieżą wrażliwych informacji. Doświadczenie mówi, że systemy zabezpieczające zasoby przechowywane w chmurowym repozytorium są skonstruowane w sposób zadowalający nawet tak wymagających klientów, jakimi są korporacje. Powoduje to, że coraz chętniej korzystamy ze skanowania dokumentów do zasobów chmurowych. Jednak to, w jaki sposób dana organizacja zrealizuje swoje działania w oparciu o rozwiązania cyfrowe, zależy od dostawcy usług. Priorytetowym kryterium powinno być doświadczenie, z którego skorzystał szereg firm i instytucji na świecie. Element, na który warto także zwrócić uwagę, to nagrody przyznawane przez branżowe gremia.

 

Xerox ConnectKey 2016

 

Nowa wersja oprogramowania ConnectKey firmy Xerox – ConnectKey 2016, stawia na: wygodę, bezpieczeństwo i kontrolę kosztów. To czynniki, które składają się w efekcie na wydajność użytkowania. Rozwiązanie i jego poprzednie wersje zostały dotychczas nagrodzone przez analityków z Frost & Sullivan i Buyers Lab w kategoriach związanych z unikalnością technologiczną, innowacyjnością czy wartością oferowaną klientowi. Użytkownicy ConnectKey 2016 mogą oczekiwać od najnowszego rozwiązania Xerox pełnego wsparcia w zakresie drukowania, skanowania czy dystrybucji dokumentów, a także skonsolidowania funkcji oprogramowania, usług i urządzenia. Dodatkową zaletą oprogramowania jest integracja ze środowiskiem urządzeń mobilnych. W efekcie użytkownik, korzystając z bezpłatnej aplikacji dostępnej w systemie Android, uzyskuje wysokiej jakości wydruki z możliwością zszywania, sortowania i druku poufnego. W skanowaniu dokumentów i udostępnianiu ich za pomocą urządzeń mobilnych pomoże z kolei narzędzie Mobile Link.

Ważnym elementem środowiska ConnectKey jest również inteligentna oszczędność: stworzenie kompleksowego systemu, dzięki któremu użytkownik będzie wykonywał swoje zadania sprawniej i z mniejszą liczbą kosztownych błędów. Urządzenia z technolgią ConnectKey mają możliwość zliczania wydruków, kopii i faksów wykonanych przez każdego użytkownika lub grupę.

  W nowej ofercie użytkownik znajdzie technologię webletów – odpowiedników aplikacji na smartfony, dopasowujących urządzenia do potrzeb obsługującej je osoby, zwiększoną funkcjonalność klonowania, szybsze skanowanie do maila czy technologię SMART Kits – przewidywanie wymiany materiałów eksploatacyjnych na podstawie ich realnego zużycia. ConnectKey to także większy poziom bezpieczeństwa, wsparty przez rozwiązania McAfee i Cisco. Pierwszy software chroni urządzenia wielofunkcyjne przed nieznanymi zagrożeniami i informuje administratora sieci o próbie ataku. System jest również w pełni zintegrowany z Cisco TrustSec ISE (Identity Service Engine). Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Linkleaders

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »