Społeczeństwo » Szkolnictwo i nauka

Do jakiego wieku dzieci potrzebują rodziców, czyli dlaczego tak ważne są więzi?

Do jakiego wieku dzieci potrzebują rodziców, czyli dlaczego tak ważne są więzi?
Zobacz więcej zdjęć »
Czy zastanawialiście się kiedyś, do jakiego wieku potrzebni są dzieciom rodzice? Chcielibyście wiedzieć, jak zbudować trwałą i głęboką więź ze swoim dzieckiem? Jak być obecnym w jego w życiu na każdym etapie rozwoju?

Wraz z psycholożką Agnieszką Stein, ekspertką w dziedzinie relacji między dorosłymi a dziećmi, zapraszamy Cię na niezwykłe, darmowe wydarzenie live, które rzuci nowe światło na relacje rodzic-dziecko! 

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:


Spotkanie odbędzie się 25 stycznia o godz. 18.00

Nasza gościni - psychologżka Agnieszką Stein specjalizuje się w obszarze relacji między dorosłymi i dziećmi. Najbliższe jest jej podejście oparte na budowaniu głębokich relacji oraz poszanowaniu granic i potrzeb wszystkich ludzi. Jest autorką wielu książek, m.in. “Dziecko z bliska” i “Dziecko z bliska idzie w świat”.

Podczas tego wydarzenia poszukamy odpowiedzi na takie pytania, jak:

  • Co to znaczy mieć dobry kontakt z dzieckiem?

  • Dlaczego czasami trudno jest budować więzi?

  • Do jakiego wieku dziecko potrzebuje rodziców?

  • Czego boją się dzieci w wieku szkolnym?

  • Jak mądrze wspierać dziecięce pasje i talenty?

To wydarzenie jest dla Ciebie, jeśli:

  • Jesteś rodzicem i chcesz zrozumieć, jak lepiej wspierać swoje dziecko.

  • Szukasz sposobów na budowanie zdrowych i bliskich relacji z dziećmi.

  • Chcesz dowiedzieć się, jak efektywnie wychowywać dzieci w dzisiejszym świecie.

Zarezerwuj swoje miejsce już teraz i dołącz do nas w tej inspirującej podróży! Wydarzenie jest bezpłatne. Aby otrzymać link, wystarczy się zarejestrować:

 

 https://bitly.ws/3aAtq 


„Domowy punkt widzenia” to trwający już od dwóch lat cykl webinarów prowadzonych w formie wywiadów z ekspertami z różnych dziedzin. Każdego miesiąca Centrum Nauczania Domowego zaprasza do rozmowy specjalistę z zakresu wychowania, pedagogiki, psychologii dziecka, a także edukatorów pracujących w oparciu o nowe technologie, autorów książek i poradników dla rodziców.  Live’y projektu „Domowy punkt widzenia” są odpowiedzią na pojawiające się pytania oraz potrzeby rodziców. Emisja webinarów odbywa się w internecie, a dostęp do nich jest bezpłatny dla każdego.

Wśród dotychczasowych gości projektu znaleźli się m.in. Aga Rogala - terapeutka rodzin; Agnieszka Kozak -  psychoterapeutka, autorka książek, współautorka książki „Nastolatek potrzebuje wsparcia”, Sylwia Bujko (Holimama) - absolwentka certyfikowanych kursów u dr Rossa W. Greene’a oraz w Familylab® Jespera Juula; Angelika Talaga (GODMOTHER) - neurobiolog edukacyjny, trener rodziców; Krzysztof Maj - wykładowca na Wydziale Humanistycznym AGH, gdzie zawodowo zajmuje się fantastyką i grami wideo; Katarzyna Mitschke - pedagog i autorka książki pt. „Kiedy szkoła jest problemem?”; Wojciech Zaraś z Google for Education; Ewa Siemińska ze Zwolnionych z Teorii czy Katarzyna Jaszczak-Bukowska - autoryzowany trener Autodesk Robot z projektu Sieć na kulturę.

Centrum Nauczania Domowego jest nowoczesną placówką oświatową, która aktywnie rozwija model Edukacji 4.0. W ten sposób odpowiada na indywidualne potrzeby uczniów i wyzwania zmieniającego się świata. W Centrum opracowano Internetową Platformę Edukacyjną (IPE), będącą skutecznym wsparciem dla rodziców i uczniów, którzy wybrali ścieżkę edukacji domowej. Korzystając z wygodnej, dostępnej i interaktywnej platformy online, uczniowie realizują program szkoły podstawowej i liceum. Pozwala ona kształtować indywidualny charakter nauki w zgodzie z obowiązującą podstawą programową.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Centrum Nauczania Domowego

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »