Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Do Portu Łódź z psiakiem na zakupy i na plac zabaw

Podczas zbliżających się upalnych dni, Port Łódź przypomina Klientom o możliwości zabrania swoich pupili ze sobą na zakupy. Pamiętając jednak o tym, że najlepsza dla psów jest aktywność na świeżym powietrzu, zaprasza także do strefy treningowej za budynkiem centrum.

Lato w tym roku nas rozpieszcza. Słoneczna pogoda, wysokie temperatury – jest pięknie. 

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

W upalne dni, warto więc pamiętać o tym, że Port Łódź jest otwarty na odwiedziny psów. Jeśli zdarzy się sytuacja, kiedy nie będziemy w stanie zostawić pupila bezpiecznie w domu – nie zostawiajmy go w aucie, ani przed Centrum, a zabierzmy do środka, gdzie będzie mu chłodniej. W punkcie informacyjnym, przy sklepie IKEA, można odebrać miskę na wodę oraz woreczki na psie „wypadki”. Pamiętajmy jednak, że na terenie Port Łódź pies powinien mieć założony kaganiec. Wyjątek stanowią niewielkie psy niesione na rękach lub w specjalnym nosidełku. Ponadto, warto mieć na uwadze, że wejście z czworonogiem do poszczególnych sklepów jest kwestią indywidualnej decyzji każdego z najemców. Lokale, w których psiaki są mile widziane oznaczone są specjalną naklejką. Podobnie, jak dedykowane im miejsca w strefie restauracyjnej – gdzie właściciele psów mogą wygodnie usiąść, by coś zjeść. 

Po zakupach lub po prostu odwiedzając okolicę Portu Łódź, warto też zabrać czworonożnego przyjaciela do strefy treningowej. Psi plac zabaw zlokalizowany jest na terenach rekreacyjnych Centrum (z tyłu sklepu IKEA) – w spokojnej okolicy pełnej zieleni.  Znajdują się tam równoważnia, slalom, tunel, pochylnia i kładka zapewniające świetną zabawę dla psiaków i ich właścicieli. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »