Dom » Budownictwo

Do śrub w trudno dostępnych miejscach

Do śrub w trudno dostępnych miejscach
Zobacz więcej zdjęć »
Klucz nastawny Fatmax® z grzechotką to nowość marki Stanley z oferty przeznaczonej dla hydraulików i mechaników. Poręczny i przydatny szczególnie w ciasnych zakamarkach lub gąszczu rur.
Nowość 2014 r., nastawny klucz „angielski" Stanley Fatmax® z grzechotką jest przeznaczony do podstawowych zadań hydraulicznych i mechanicznych. Jego prawdziwą wartość można poznać podczas prac wykonywanych w ograniczonej przestrzeni, np. pod zlewem. Zwykłe klucze nastawne wymagają pełnych obrotów ręką lub kilku kolejnych podejść do przykręcenia śruby. Jest to żmudne i męczące, szczególnie wtedy gdy mamy mało miejsca. Stanley rozwiązał ten problem łącząc precyzyjnie wykonany mechanizm nastawny z grzechotką w jednym narzędziu z ergonomicznie zaprojektowaną rękojeścią.

Profesjonalny nastawny klucz Stanley z linii Fatmax® posiada szerokie, ruchome szczęki o maksymalnej rozpiętości 1" lub 1¼" (25,4 mm lub 31,75 mm) w zależności od modelu. Wygrawerowana laserowo skala w mm oraz radełkowany, ślimakowy mechanizm regulujący, ułatwiają szybkie ustawienie rozstawu szczęk w zależności od potrzeb i dostosowanie ich do wielkości śruby czy nakrętki. Klucz został wykonany z wytrzymałej stali chromowo - wanadowej. Szeroka, dopasowana do kształtu dłoni rękojeść z bocznymi, miękkimi, gumowymi okładzinami zapewnia komfort użytkowania. Przełącznik z funkcją blokowania mechanizmu grzechotki przekształca klucz w tradycyjny nastawny klucz angielski i umożliwia użycie większej siły, bez obawy o uszkodzenie narzędzia. Klucz posiada także wygodny uchwyt do zaczepienia na smyczy.

Klucz nastawny Stanley Fatmax® z grzechotką dostępny jest w dwóch rozmiarach: 200 mm (model FMHT0-72184) w sugerowanej cenie detalicznej 120 zł, oraz 250 mm (model FMHT0-72185) w sugerowanej cenie detalicznej 140 zł.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »