Technologie » Komputery

Do wyboru – do koloru!

Do wyboru – do koloru!
Zobacz więcej zdjęć »
Dobra wiadomość dla użytkowników popularnych drukarek HP. Do sprzedaży trafiają duopacki BPH703XL i BPH704XL oraz multipack BPH364XL - nowe zestawy z najwydajniejszej linii kartridży atramentowych w ofercie marki Black Point. Do materiałów za darmo dodawany jest papier fotograficzny!

Polski producent materiałów do druku wprowadza do swojej oferty trzy nowe zestawy kartridży atramentowych przeznaczonych do popularnych modeli drukarek HP, m.in. Deskjet: D730, F735, Ink Advantage i Ink Advantage K209A oraz bezprzewodowych Photosmart. To dwa duopacki - BPH703XL i BPH704XL oraz multipack BPH364XL. Do pakietów, jako gratis, dołączone jest opakowanie papieru fotograficznego (format A6, gramatura 230g, 16 arkuszy).

– Nowe zestawy atramentów Black Point to gwarancja wydruków wysokiej jakości, opłacalność, bezpieczeństwo użytkowania, a do tego -  zupełnie za darmo - markowy papier do wydruku zdjęć – mówi Piotr Drzewiecki, menedżer produktu w Black Point SA.  – Chcemy przekonać użytkowników, że każdy może drukować profesjonalne zdjęcia również w domu i do tego taniej niż w studiu fotograficznym.

BPH703XL w czerni pozwala na wydruk 950 stron, czyli aż o 350 więcej od atramentu producenta sprzętu. To przewaga prawie 60%! Atrament marki Black Point pozwala zmniejszyć koszt wydruku o 34% względem produktu OEM. W nowym duopacku znajdziemy też kolorowy atrament BPH703C oraz promocyjne opakowanie papieru fotograficznego 16 arkuszy.

Największym atutem BPH704XLBK jest wydajność, przewyższająca atrament producenta sprzętu o 220 stron. Tusz Black Pointa drukuje 700 stron, podczas gdy kartridż HP – 480 stron. BPH704XLBK pozwala też obniżyć koszty wydruku o 3 grosze za stronę, co oznacza opłacalność wyższą o 46%. W duopacku, atrament BPH704XLBK sprzedawany jest w parze z kolorowym tuszem BPH704C – jednym z pierwszych alternatywnych kolorowych tuszów do tego modelu drukarki HP oraz opakowaniem papieru fotograficznego 16 arkuszy.

W przypadku multipacku BPH364XL można namówić o 30% większej opłacalności w porównaniu do materiałów producenta sprzętu. W jego skład, oprócz kartridży kolorowych, wchodzi również wysokiej jakości, szybkoschnący czarny atrament do drukowania zdjęć. Dzięki temu popularny zestaw sprawdza się zarówno przy wydruku standardowych dokumentów jak i fotografii.

Wydajność materiałów eksploatacyjnych Black Point jest określana zgodnie z międzynarodowymi normami ISO. Materiały polskiego producenta są objęte dożywotnią gwarancją bez limitu czasu oraz gwarancją niezawodnej pracy drukarki, w której są używane. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PREXPERT

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
Warsztaty online „Technologie medyczne w modelach zintegrowanej opieki zdrowotnej”
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »