Społeczeństwo » Szkolnictwo i nauka

DOBIEGŁA KOŃCA OGÓLNOPOLSKA AKCJA „Łap wiedzę z Lyca Mobile”

We wrześniu i październiku br. uczestnicy programu mogli cieszyć się dodatkowym darmowym Internetem. W akcji wzięły udział szkoły podstawowe i ponadpodstawowe z różnych regionów Polski.

We wrześniu i październiku br. uczestnicy programu mogli cieszyć się dodatkowym darmowym Internetem. W akcji wzięły udział szkoły podstawowe i ponadpodstawowe z różnych regionów Polski.

 Lyca Mobile na początku roku szkolnego przekazała na ręce dyrektorów szkół pięć tysięcy bezpłatnych startery z 40 GB darmowego Internetu dla uczniów. Do akcji przyłączyło kilkadziesiąt szkół z województw mazowieckiego, dolnośląskiego, śląskiego, opolskiego, warmińsko-mazurskiego i podkarpackiego. Uczniowie chętnie skorzystali z oferty dodatkowych GB, zwłaszcza w miejscowościach, gdzie na przełomie września i października rozpoczęło się prewencyjne nauczanie hybrydowe

Program „Łap wiedzę z Lyca Mobile” został uruchomiony, aby dzieci i ich rodziny miały dostęp do kluczowych zasobów edukacyjnych online. Uczestnicy przez dwa miesiące, otrzymywali dodatkowe 20 GB danych co miesiąc bez dodatkowych kosztów.

W załączeniu film z wypowiedziami na temat akcji:

- Dyrektora XLVII Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Wyspiańskiego w Warszawie, pana mgr Pawła Oziębłowskiego

- Zuzanny Wilk, uczennicy 2 klasy warszawskiego LO

 

Link do video => https://youtu.be/6vCNaha8OfwRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

kasiaderen

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »