Dom » Budownictwo

Dobór odpowiedniego materiału

Czasami poszukujemy ciekawego rozwiązania, mamy problem z doborem materiałów, technik, elementów. Trudno jest nam się zdecydować na coś konkretnego, szczególnie przy tak ogromnym wyborze, jaki mamy do dyspozycji.

Jeden z takich problemów spotkał mnie podczas pomysłu na zmianę elementów wystroju mojego pokoju.

Oczywiście najpierw pomyślałam o zmianie koloru ścian, wybrałam piękny żółty kolor w odcieniu carry, zawsze kojarzyło mi się to z Afryką. Pomyślałam więc, że warto byłoby także zmienić wygląd mebli, ale jak? Nie mogłam pozwolić sobie na zakup nowych, bo wiadomo, że każdy ma ograniczony budżet na takie zmiany, a chciałam żeby utrzymać ten egzotyczny klimat podbudowany kolorem. Ktoś jednak powiedział mi, że można zrobić pcv z nadrukiem.

Oznaczało to oczywiście, że mogę zawieść swoje meble, które wykonane są właśnie z takiego tworzywa i ozdobić je pięknymi nadrukami z elementami egzotycznymi, przywołującymi klimat Afryki. Pomyślałam także o różnych gadżetach, matach bambusowych, posążkach przypominającymi afrykańskie bóstwa oraz kapy na fotele i wypoczynek w oryginalnych wzorach. W kątach natomiast stały egzotyczne rośliny, które są specjalnie dostosowane do naszych warunków klimatycznych, a pośród książek pojawiły się małe bambusy, które również ożywiły wnętrze.

Jak widać niewielkim nakładem pracy i pieniędzy możemy stworzyć prawdziwie afrykański pokój. Wszystko zależy od kreatywności i zaangażowania. Moim najlepszym rozwiązaniem było na pewno pcv z nadrukiem, a reszta pomysłów przyszła jakoś sama. Efekt jest zachwycający, a ja w swoim pokoju czuje się jakbym była stale na wakacjach.

Przy dzisiejszych niezliczonych możliwościach możemy stworzyć na prawdę oryginalne wnętrza, stosując proste i mało kosztowne rozwiązania. Wszystko zależy jedynie od gustów i pomysłowości nas samych.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

l.nowak1815

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »