Firma » Finanse

Doceń swoją wartość i skup się na celu, żeby zarabiać więcej!

Ludzie zbyt szybko akceptują to, co otrzymują. Niektórzy oczywiście muszą tak robić – każdy z nas jest w innej sytuacji życiowej czy zawodowej. Często jednak nasza rezygnacja i stagnacja są niepotrzebne lub przedwczesne. W Klubie Bogatego Rentiera uczę, jak zarabiać więcej.

Pierwsza podstawowa sprawa – zajmij się tym, co robisz.  Jeżeli dojdziesz do wniosku, że to, co robisz, daje Ci za mało pieniędzy, musisz podnieść swoją wartość. Przede wszystkim musisz wiedzieć dokładnie, co chcesz robić, czy to jest dokładnie to, czego wartość czujesz, co daje ci satysfakcję.  A może robisz to  tylko po to, żeby spłacić kredyty?

Większość ludzi wie o tym, że marketing to podstawa. Musisz się reklamować w dokładny sposób, żeby przyciągnąć klienta, którego naprawdę chcesz mieć. Istotne jest również, aby zauważyć swoją wartość, dodawaj jej więcej na bieżąco i naturalnie za tę wartość żądaj ekwiwalentu z drugiej strony.

Postrzegaj swoją codzienność jako ciągłe negocjacje – kiedy dostałeś najlepsze stanowisko, najlepszą pracę jaka jest na świecie, w zasadzie już po dwóch dniach świętowania powinieneś się rozglądać za następną podwyżką. Nie za szybko? Nie, dlatego, że wiesz kim jesteś i że, jeżeli tutaj trafiłeś i poszedłeś do góry, to znaczy, że jest to tylko pierwszy lub jeden z wielu przystanków, a te schody prowadzą cały czas do góry. Dlatego na Klubie Bogatego Rentiera przede wszystkim mówimy o tym, jak się pozycjonować. Jeżeli chcesz zarabiać więcej powinieneś dosłownie godzinę czasu myśleć codziennie na temat swojego pozycjonowania. Po co ja jestem mojej firmie? Co ja w niej robię? – komunikować w tej firmie kim jesteś i jaką przynosisz jej wartość. Jeżeli masz swoją firmę, to nie ma prostszej rzeczy niż decydowanie i działanie.

Ja zawsze reklamę postrzegałem jako najtańszego pracownika, który wykonuje dla ciebie robotę przez 24 godziny na dobę. Reklamę trzeba oczywiście dobrze zrobić, a kluczem do sukcesu jest tak naprawdę pozycjonowanie się w jednej wybranej dziedzinie i znaleźć odpowiedniego docelowego klienta.

Jeżeli dotrzesz do tego swojego wymarzonego klienta i zaczniesz z nim pracować, to będziesz miał cały czas uśmiech na twarzy i motywację do działania, bo to jest dokładnie to, co daje ci przyjemność i realizacja twojej pasji.

Jeżeli natomiast dzięki robieniu tego, co czujesz, będziesz miał więcej pieniędzy i rozum, żeby najpierw odkładać, a potem dopiero wydawać, to będzie to normalne, że ta kwota na inwestycje będzie coraz bardziej rosła. Mamy ludzi w klubie, którzy zaczęli od 50 000, dzisiaj są powyżej 500 000 i mają regularne dochody, bo znaleźli miejsce, mają odpowiedni fokus i dalej się szlifują w swojej specjalizacji.  To ty musisz wiedzieć, ile jesteś wart. Rynek cię oczywiście wyceni sam, ale zawsze możesz na to odpowiedzieć.

 

Jeżeli podnosisz swoje kompetencje i jesteś słowny,pieniądze, które zarabiasz, są o wiele większe.

Naturalną konsekwencją większego zarabiania są większe inwestycje – jeżeli jestem na tyle doświadczony, że wiem gdzie inwestować, gdy mam większe dochody.

Gwarantuję, że po pół roku możesz zarabiać co najmniej 50% więcej z tego, co zarabiasz dzisiaj. Najgorsze, jeżeli nie znasz systemu, to nawet gdybyś zarabiał co miesiąc 9 tysięcy, na pewno to wydasz.  Jeżeli uda Ci się zaoszczędzić, automatycznie twój standard życia pójdzie do góry i tak samo stan twojego konta. Jeżeli masz na tym koncie środki, to szukaj rozwiązań. I najlepiej, abyś korzystał z rozwiązań sprawdzonych – i w tym właśnie pomoże Ci Klub Bogatego Rentiera.

Każdy w Klubie ma możliwość, żeby opowiedzieć o swoim doświadczeniu. Bo ja jako doradca mogę ci pokazać system, ale najlepiej jest zobaczyć te działania w akcji. Jeśli widzisz, że właśnie ktoś wprowadził jakiś konkretny system w swoje życie i właśnie mówi o tym doświadczeniu, zyskujesz punkt odniesienia. Chcemy, żeby w klubie ludzie o tym opowiadali, żeby pokazywać żywe przykłady skuteczności naszych działań.

Mówimy o tym wyraźnie, że ten, kto wziął jeden kredyt, drugi kredyt itd., to w zasadzie sam sobie podcina skrzydła. My pokazujemy przede wszystkim, że oszczędzanie to jest rzecz dumna, docenienie siebie i decydowanie o swoim życiu. Jeżeli 50% zaoszczędzisz, a 50% pójdzie na standard życia, jesteś zabezpieczony i zaczynasz rozsądnie rozporządzać środkami.

Chodzi o to, żebyś zrozumiał i poznał przykłady, które prezentujemy podczas spotkań Klubu Bogatego Rentiera. Gdy jesteś w klubie i działasz, a nie tylko mówisz, to ja się tobą zaopiekuję – powiem, dopilnuję i doprowadzę na drugą stronę brzegu. To co należy do ciebie, to bycie praktycznym inwestorem, który pokazał, że ma chęć, podjął decyzję i idzie w tym samym kierunku, co my.

 

Kilka słów o mnie: Strategię inwestowania poznałem w Niemczech i Holandii. Już od ponad 30 lat edukuję i doradzam finansowo, a od 2011 r. prowadzę działania w Polsce, regularnie organizując spotkania.

W moim szkoleniu „Zostań rentierem ze stabilnym dochodem!” zorganizowanym w 2021 wzięło udział ponad 10.000 osób. Podczas szkoleń daję wiedzę i konkretne rozwiązania, które można natychmiast zastosować i ruszyć do przodu.

 

Stworzyłem Klub Bogatego Rentiera. W jego ramach, bezpłatnie, dwa razy w roku, na całodziennym spotkaniu mentoruję i wspieram w dojściu do celu tych, którzy korzystają z poleconych rozwiązań. Dzielę się wiedzą i doświadczeniem z osobami, które podjęły decyzje, o mądrym i skutecznym poszerzaniu swojego kapitału, przynoszącego regularne pasywne zyski przez lata. Dzięki Klubowi edukuję ich dalej, aby dotarli do założonego CELU.

 

Kontakt dla mediów:

Paulina Piziorska

p.piziorska@agencjafaceit.pl

882-700-133Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

k.zajkowska@agencjafaceit.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »