Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

„Doceniamy, nagradzamy” w kulinarnej odsłonie w NoVa Park

„Doceniamy, nagradzamy” w kulinarnej odsłonie w NoVa Park
Zobacz więcej zdjęć »
Nie lada gratka czeka na miłośników zakupów oraz dobrego jedzenia! W dniach 6-8 lutego w godzinach 12.00-18.00 w NoVa Park odbędzie się pierwsza w tym roku odsłona cyklicznej akcji „Doceniamy, nagradzamy”.

Tym razem klienci NoVa Park będą mogli otrzymać voucher zniżkowy do realizacji w strefie gastronomicznej NoVa Park. Zapowiada się pyszna zabawa!

W dniach 6-8 lutego zakupy w NoVa Park będą smakować o wiele lepiej niż zazwyczaj! A to wszystko za sprawą upominków, które NoVa Park będzie wręczać w podziękowaniu za zakupy. Wystarczy zrobić zakupy w dwóch różnych sklepach za kwotę łączną minimum 55 złotych, okazać paragony w Punkcie Obsługi Akcji i odebrać voucher na 10 złotych zniżki do strefy gastronomicznej NoVa Park. Otrzymany kupon będzie można zrealizować wyłącznie w niedzielę 9 lutego w godz. 10.00-18.00. Liczba voucherów ograniczona.

Punkty, które będą czynne w niedzielę, 9 lutego, oraz w których będzie można wykorzystać voucher to Bazylia i Groszek, Berlin Doner Kebap, Cafe Castellari i Castellari Due, Cukiernia Kandulski, Fabryka Formy, KFC, Kuchnia Polska, New York Hot Dog, North Fish, Sphinx oraz Wyspa Lodowa.

„Powracamy z ulubioną przez klientów akcją Doceniamy, nagradzamy’! Tym razem w nieco innej odsłonie, ponieważ zamiast nagród rzeczowych będziemy wręczać naszym Klientom vouchery ze zniżką do naszej strefy gastronomicznej! Zapraszamy na zakupy, a następnie po odbiór kuponów, które będzie można wykorzystać w niedzielę 9 lutego na rodzinny obiad czy spotkanie z przyjaciółką przy kawie w NoVa Park” – mówi Anna Krajczyńska, starszy specjalista ds. marketingu NoVa Park.

Regulamin akcji „Doceniamy, nagradzamy” jest dostępny w Punkcie Obsługi Akcji.

Informacje o firmie:

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim, którego uroczyste otwarcie nastąpiło 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket Piotr i Paweł oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym unikalne na rynku lokalnym marki takie jak: Stradivarius, Bershka, Pull&Bear, Cropp, House, Reserved Kids, C&A, Medicine, Home&You, Duka, Tchibo, Super-Pharm, Sephora, Calzedonia, Intimissimi, Smyk, Intersport, 4F, Adidas, Reebok, New Balance, Puma, Sizeer, 50 Style, W.KRUK, Loox Optyk czy North Fish. Do dyspozycji Klientów jest również klub fitness Fabryka Formy.

Właścicielem i zarządcą NoVa Park jest firma Prime Kapital.

www.nova-park.pl

 

Prime Kapital to jeden z wiodących operatorów w branży nieruchomości, koncentrujący swoje działania na rynkach Europy Środkowej i Wschodniej oraz inwestujący głównie w projekty handlowe oraz mieszkaniowe. W portfolio Prime Kapital znajduje się ponad 20 projektów, obejmujących projekty deweloperskie na różnych etapach realizacji. Zespół Prime Kapital tworzy ponad 200 doświadczonych specjalistów ds. nieruchomości.

 

www.primekapital.com  

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 2 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »