Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

„Doceniamy, nagradzamy” w NoVa Park

„Doceniamy, nagradzamy” w NoVa Park
Zobacz więcej zdjęć »
W dniach 16-18 lutego NoVa Park zaprasza na kolejną odsłonę akcji „Doceniamy, nagradzamy”. Tym razem w podziękowaniu za zakupy NoVa Park, na klientów czekają zestawy kosmetyków Ziaja.

Od 16 do 18 lutego w godzinach 13.00-19.00 NoVa Park będzie nagradzać upominkami tych klientów, którzy w czasie trwania akcji zrobią zakupy w centrum w dwóch różnych sklepach na łączną kwotę 55 złotych oraz zarejestrują paragony w Punkcie Obsługi Akcji. Pula nagród ograniczona. Każdego dnia w puli prezentów znajduje się 200 zestawów kosmetyków marki Ziaja.

„W najbliższy weekend na naszych najbardziej zaangażowanych klientów czekają upominki w postaci zestawów kosmetyków. Po raz kolejny chcemy Wam w ten sposób podziękować, że jesteście z nami” – mówi Anna Krajczyńska, specjalista ds. marketingu NoVa Park.

Regulamin akcji „Doceniamy, nagradzamy” dostępny jest w Punkcie Obsługi Akcji znajdującym się na poziomie „0”, przy windzie panoramicznej obok sklepu RESERVED w NoVa Park.

Informacje o firmie:

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim, którego uroczyste otwarcie nastąpiło 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket Piotr i Paweł oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym marki nieobecne dotąd na rynku lokalnym, takie jak Pull&Bear, Intersport, KiK, KFC, Pure Fitness, Home&You, Super–Pharm, Cubus, Calzedonia, Intimissimi, Kubenz, Tchibo, Smyk, Sephora, W.KRUK czy Bershka.

Właścicielem NoVa Park jest konsorcjum firm MAS Real Estate oraz Prime Kapital. Zarządcą NoVa Park jest firma PK Property Management (Poland) Sp. z o.o.

www.nova-park.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »