Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

DODA SPOTKA SIĘ Z FANAMI W BONARCE

DODA SPOTKA SIĘ Z FANAMI W BONARCE
Zobacz więcej zdjęć »
Długo wyczekiwana przez fanów nowa płyta Dody właśnie ujrzała światło dzienne. 1 marca o godz. 18:00 w Bonarce na placu przy fontannie odbędzie się spotkanie z piosenkarką promujące jej nowy krążek. Będzie to unikalna szansa dla fanów, żeby spotkać Dodę w Krakowie.

Doda, właściwie Dorota Rabczewska-Stępień, jest popularną piosenkarką, autorką tekstów, kompozytorką i producentką filmową. W 2018 roku zagrała jedną z głównych ról w filmie „Pitbull. Ostatni Pies 3" Władysława Pasikowskiego. Doda jest uważana za jedną z najbarwniejszych postaci polskiego show biznesu. 


„Dorota" to długo wyczekiwana premierowa płyta Dody. Inna niż wszystkie dotychczasowe, ponieważ pozwala odkryć prawdziwą twarz artystki. Wysmakowana, nagrana z orkiestrą, zawierająca utwory, które kochała Babcia Dody. To właśnie Jej artystka zadedykowała swoje najnowsze dzieło. Krążek zawiera dwa premierowe utwory, w tym przebojowy „Nie wolno płakać", a także niezapomniane hity w nowych brawurowych interpretacjach. To prawdziwa gratka dla fanów Dody oraz tych, którzy kochają dobrą muzykę.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Lyrmed

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »