Motoryzacja » Samochody

Dodatki stylistyczne w nowym Volvo XC60

Dodatki stylistyczne w nowym Volvo XC60
Zobacz więcej zdjęć »
Swoim wyglądem nowe Volvo XC60 nawiązuje do większej serii 90 i podobnie jak w jej przypadku, również SUV średniej wielkości może zostać wyposażony w dodatki stylistyczne.


Zewnętrzny zestaw stylizacyjny z osłonami podwozia

Ten wyjątkowy zestaw ma za zadanie podkreślić moc i dynamiczny charakter XC60. Zawiera przednią i tylną osłonę podwozia, obie wykonane ze szczotkowanej stali nierdzewnej oraz wykonane z tejże stali podwójne końcówki układu wydechowego, wywołujące wrażenie obecności czterech rur wydechowych. Zestaw będzie dostępny w późniejszym okresie 2017 roku.

Osłona zderzaka


Osłona ze stali nierdzewnej chroni zderzak Twojego XC60 przed zarysowaniem podczas załadunku bagażnika. Wykonana jest z eleganckiej stali szczotkowanej i pasuje wzorniczo do innych elementów stylizacyjnych nadwozia XC60.

Zatem dodatkowe elementy stylistyczne nie tylko poprawiają wygląd, ale w przypadku osłony zderzaki czy osłon podwozia, pozwalają chronić elementy samochodu.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

JK PR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »