Firma » Finanse

Dofinansowanie dla nowej działalności - wystarczy dobry pomysł!

Wiele osób pracujących na etacie ma ochotę wyrwać się z codziennej stagnacji i zająć w końcu pracą "na swoim". Własna działalność daje nie tylko możliwość dopasowania godzin pracy, ale także daje możliwość na zdobycie większych pieniędzy niż na statystycznym etacie.

Co zrobić, aby pozyskać fundusze na swoją działalność? Po pierwsze musisz mieć pomysł. Istnieje wiele instytucji, które przeanalizuja pomysł, zbadają wszystkie za i przeciw, szanse na powodzenie idei oraz potencjalną konkurencję i rynek zbytu, a jesli wszystko się powiedzie to z checią wyłożą fundusze na to, żeby firma zaczęła pracować. Jesną z takich instytucji jest 5ever z Nowego Sącza. 5ever.pl pomagają pozyskać fundusze z Unii Europejskiej lub z Urzędu Pracy, a jeśli pomysł naprawdę chwyli wykłądają także swoje pieniadze.

Warto spróbować swoich sił i napisać, szczególnie gdy jesteś z Małopolski. Być może właśnei Twój pomysł jest tym, który zrewolucjonizuje którąś z branż biznesu?Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

5ever - Doradztwo Marketingowe Nowy Sącz
http://5ever.pl

Komentarze (5)

 • avatar
  ~opiekunnestbank 2018-11-30 16:22:03

  Szanowny Panie, Nest Bank wymaga, aby przyszły Partner naszej Placówki prowadził działalność gospodarczą. Więcej informacji: nestbank.pl
  Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

  Pozdrawiam,
  Opiekun Klienta Nest Bank
  nestbank.pl

 • avatar
  ~korek 2018-11-16 19:11:30

  Czy wymagane jest prowadzenie przez mnie działalności gospodarczej, jeżeli chciałbym otworzyć placówkę partnerską Nest Banku?

 • avatar
  ~opiekunnestbank 2018-08-22 17:06:52

  Szanowny Panie, Zysk Partnera zależy od wolumenu kredytów, które udzieli on w danym miesiącu rozliczeniowym. Każdy produkt ma swoją podstawową tabelę prowizyjną, natomiast mamy przewidziane dodatkowe bonusy związane ze sprzedażą. Dodatkowo unikatowa na rynku oferta została stworzona z myślą o rodzinie i małych, rodzinnych firmach, co wyróżnia bank na tle konkurencji i daje możliwości większej sprzedaży. Więcej informacji nestbank.pl

  Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

  Pozdrawiam,
  Opiekun Klienta Nest Bank
  nestbank.pl

 • avatar
  ~tomek 2018-08-18 10:04:27

  Od czego zależy zysk w takiej placówce Nest Banku? Jak to jest?

 • avatar
  ~opiekunnestbank 2018-06-18 19:45:08

  Szanowni Państwo, osoby zainteresowane własnym biznesem w branży bankowej zachęcam do zapoznania się z informacjami w kwestii otwarcia placówki partnerskiej na zasadzie franczyzy: nestbank.pl. Korzyści jakie płyną z takiej formy współpracy, to m.in.: prowadzenie działalności konkurencyjnej poza placówką, prowadzenie sprzedaży mobilnej oraz telemarketingu czy też profesjonalne szkolenia produktowe.

  Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

  Pozdrawiam,
  Opiekun Klienta Nest Bank
  nestbank.pl


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »