Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Dołącz do drużyny „Psiego Patrolu” w Galerii Bemowo

Dołącz do drużyny „Psiego Patrolu” w Galerii Bemowo
Zobacz więcej zdjęć »
W niedzielę 8 października w godzinach 12.00-18.00 Galeria Bemowo zaprasza rodziny z dziećmi na spotkanie z bohaterami bajki „Psi Patrol” – Chase’m i Marshall’em.

Najmłodsi klienci Galerii Bemowo będą mogli poznać losy drużyny Psiego Patrolu oraz wziąć udział w tajemniczej misji zwieńczonej ciekawymi upominkami.

Bohaterowie popularnej wśród najmłodszych bajki odwiedzą Galerię Bemowo w niedzielę 8 października w godzinach 12:00-18:00. Przez sześć godzin maluchy będą mogły dołączyć do drużyny Psiego Patrolu biorąc udział w specjalnej misji i zbierając pieczątki do dzienniczka sprawności za poprawne wykonanie zadań w poszczególnych strefach:

è strefa Marshall’a z torem przeszkód oraz testem znajomości zasad bezpieczeństwa;

è strefa Rubble’a z budowaniem mega wieży z klocków;

è strefa Chase’a z zagadkami policyjnymi oraz badaniem odcisków palców;

è strefa Rockiego z EKOmemory;

è strefa Skye z malowaniem buziek oraz watą cukrową.

Zebranie wszystkich pieczątek gwarantuje otrzymanie nagrody niespodzianki. Po wykonaniu misji, najmłodsi będą mogli odpocząć w mini kinie oraz obejrzeć odcinki „Psiego Patrolu”, a także wziąć udział w konkursach sprawdzających ich wiedzę dotyczącą „Psiego Patrolu” i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z Chase’m i Marshall’em.

„Niedzielne zakupy w Galerii Bemowo umili zabawa z bohaterami bajki ‘Psi Patrol’. Najmłodsi klienci będą mogli nie tylko wziąć udział w zadaniach sprawnościowych oraz rozwiązywać policyjne zagadki, ale również poznać zasady bezpieczeństwa. Na uczestników spotkania czekają nagrody i specjalne dyplomy. Zapraszamy całe rodziny!” – mówi Piotr Bombolski, dyrektor Galerii Bemowo.

Udział w wydarzeniu „Psi patrol” jest bezpłatny.

Informacje o firmie:

Galeria Bemowo powstała w 1999 roku, a całkowita powierzchnia użytkowa obiektu to prawie 35.000 m2.

Ofertę handlową centrum tworzy 69 najemców, głównymi z nich są: hipermarket Carrefour oraz sklepy RTV Euro AGD, Sephora, Deichmann, Pizza Hut oraz Cinema City. Do dyspozycji klientów jest bezpłatny parking z 944 miejscami postojowymi.

Właścicielem Galerii Bemowo jest Aerium. Zarządcą obiektu jest firma Apsys Polska S.A.

www.galeria-bemowo.pl

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »