Firma » Biura

Dolby Laboratories zmienia siedzibę i przenosi się do większego biura w Business Garden Wrocław

Dolby Laboratories zmienia siedzibę i przenosi się do większego biura w Business Garden Wrocław
Zobacz więcej zdjęć »
6 grudnia 2017 r. – firma Dolby Laboratories, Inc. odebrała klucze do nowej siedziby w Business Garden Wrocław, kompleksu stanowiącego element nowego projektu na rzecz rozwoju biznesu, który znajduje się dosłownie tuż za rogiem historycznego centrum Wrocławia.

Nowoczesna, innowacyjna i zaawansowana technicznie przestrzeń oferuje 12  laboratoriów roboczych, pomieszczenie do odsłuchu, pomieszczenia do pracy wspólnej, pomieszczenia do tzw. cichej pracy, obszary rekreacyjne wewnątrz i na zewnątrz budynku, a także tzw. zielone ściany, czyli ogrody wertykalne wewnątrz budynku, sięgające od sufitu aż do podłogi. W nowej siedzibie Dolby Poland sztuka w inspirujący sposób spotyka się z nauką, co stanowi wyraz zaangażowania firmy wobec tworzenia spektakularnych doświadczeń.

Dolby dąży do tego, aby swoim pracownikom zapewnić środowisko pracy dorównujące wyjątkowym doświadczeniom dostarczanym klientom. Nowa innowacyjna przestrzeń we Wrocławiu to również nowoczesne zaplecze socjalne, obecnie wysoko cenione przez pracowników.

Wrocławskie biuro Dolby znajduje się w kompleksie Business Garden Wrocław, Budynek G, Legnicka 48, 54-202 Wrocław, PolskaRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Damian_HKstrategies

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »