Społeczeństwo » Społeczeństwo

Dom Aniołów Stróżów i Galeria Katowicka łączą siły, by pomagać

Dom Aniołów Stróżów i Galeria Katowicka łączą siły, by pomagać
Zobacz więcej zdjęć »
14 września w Katowickiej można wesprzeć Dom Aniołów Stróżów, wrzucając choćby symboliczną złotówkę do oryginalnej, żółto-szarej zakręconej skarbonki.

Nadal jest wiele dzieci potrzebujących opieki i wsparcia oraz młodzież, która nie znajduje zrozumienia u dorosłych i rówieśników. Dla nich wszystkich bezpieczną przystań tworzy 8 placówek Domu Aniołów Stróżów, z którym od niedawna współpracuje Galeria Katowicka. Od 14 września można tu wesprzeć organizację, wrzucając choćby symboliczną złotówkę do oryginalnej, żółto-szarej zakręconej skarbonki.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Dom Aniołów Stróżów od ponad 25 lat prowadzi szeroko zakrojone działania na rzecz dzieci, młodzieży i rodzin z terenu Katowice - Załęże. W ramach organizacji funkcjonują świetlice terapeutyczne, kluby rozwoju, projekty uliczne oraz poradnia rodzinna, wspomagająca łącznie 80 rodzin. Każdego dnia jej pracownicy troszczą się o 130 osób w wieku od 2,5 do 18 lat, a w ciągu roku z ofertą nieodpłatnych zajęć i opieki docierają do około 600. Jednak aby działać, te wyjątkowe dla młodych ludzi miejsca potrzebują pomocy oraz zaangażowania prywatnych osób i instytucji.

- Nasza działalność nie byłaby możliwa, gdyby nie wsparcie, jakie otrzymujemy każdego dnia od samorządów, firm oraz indywidualnych darczyńców. Cieszymy się, że do tego grona dołącza także bliska lokalnej społeczności Galeria Katowicka. Mieszkańcy miasta już nie raz udowodnili, że mają wielkie serca. Jesteśmy przekonani, że podobnie będzie również i tym razem. Zachęcamy wszystkich do wsparcia podopiecznych Domu Aniołów Stróżów oraz dołożenia swojej cegiełki w Katowickiej. Pamiętajmy, że każda złotówka ma znaczenie - mówi Monika Bajka, Prezes Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom i Młodzieży Dom Aniołów Stróżów.

Wsparcie Domu Aniołów Stróżów to już kolejna akcja pomocowa, do której włączyła się Galeria Katowicka. Tym razem, we współpracy z beneficjentem, w obiekcie prowadzona jest zbiórka pieniędzy. Datki gromadzone są w specjalnej skarbonce, usytuowanej w części restauracyjnej.

- Współpraca z Domem Aniołów Stróżów to dla Katowickiej naturalny krok - z radością włączamy się w kolejne charytatywne przedsięwzięcie. Wszystkie nasze poprzednie akcje potwierdziły, że nasi klienci mają ogromne serca i wolę pomagania - z pewnością nie przejdą obok tej inicjatywy obojętnie. Serdecznie zapraszamy do udziału w zbiórce - zachęca Anna Szczerkowska, Marketing Manager Galerii Katowickiej. 

Skarbonka Domu Aniołów Stróżów znajduje się na poziomie +2 w strefie restauracyjnej Galerii Katowickiej. Serdecznie zapraszamy!Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Open Media

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »