Dom » Wnętrza

Domomarket – targi autorskie już 17-18 września w Domotece

Domomarket – targi autorskie już 17-18 września w Domotece
Zobacz więcej zdjęć »
Domomarket to targi autorskie w Domotece, które odbędą się w dniach 17-18 września 2021 roku. Wydarzenie kreatywnie rozwija asortyment Domoteki, proponując unikatowe produkty modowe, biżuteryjne czy dekoracyjne.

Domomarket to wyjątkowe targi prezentujące najlepsze autorskie marki. Celem wydarzenia - organizowanego we współpracy z projektem Jestem Slow - jest wspieranie lokalnych producentów i projektantów oraz popularyzowanie idei „slow", czyli świadomego, a także odpowiedzialnego dokonywania zakupów. - Domoteka to miejsce inspiracji, które kreuje trendy, a także zawsze wychodzi naprzeciw potrzebom klientów. Nasza oferta jest bardzo zróżnicowana, jednak postanowiliśmy ją nieco poszerzyć. Mamy świadomość, jak ważne jest poszukiwanie autentyczności, unikalności oraz produktów lokalnych, które powstają zgodnie z ideą slow oraz w trosce o środowisko. Stąd pomysł na organizację Domomarket, który uzupełni naszą ofertę właśnie o takie produkty - dekoracje czy akcesoria. Zależy nam przy tym na promowaniu małych producentów oraz projektantów - mówi Agata Brzezińska, Head of CEE w firmie Pradera, właścicielu Centrum Wyposażenia Wnętrz Domoteka.

Targi w Domotece stanowią więc idealną okazję do kupienia unikatowych, oryginalnych produktów, zainspirowania się najnowszymi designerskimi trendami, przetestowania kosmetyków czy znalezienia modowych perełek. - Wybierając marki do targów Domomarket, kierowałam się wartościami, które są bliskie nam jako Grupie Slow. Wystawców obecnych na targach łączy to, że ich projekty są autorskie i oryginalne, a oferowane przez nich produkty są wytwarzane lokalnie, w Polsce, w pojedynczych egzemplarzach lub krótkich seriach. Każda z marek ma jednak swój indywidualny, charakterystyczny styl, tak że oczekujcie ogromnej różnorodności! - zaprasza na targi Marta Głogowska, Manager Projektu w Grupie Jestem Slow.

W Domomarket wezmą udział wystawcy z następujących kategorii:

● Dom (artykuły dekoracyjne, dodatki, zapachy, tekstylia)

● Moda (odzież i dodatki)

● Pielęgnacja (kosmetyki i akcesoria)

● Vintage (artykuły dekoracyjne, odzież, rowery, plakaty, płyty winylowe)

● Kultura i rozrywka (magazyny, książki)

● Gastronomia

Na targach pojawią się produkty unikalne, autorskie, świetnie zaprojektowane. Wpisuje się to szerszą filozofię Domoteki, która zachęca do pięknych, dobrych zmian nie tylko w domu, lecz także w stylu życia.

Wśród wystawców znajdują się takie marki, jak: Adam Bart, Afish, Bartos Cosmetics, Bear Ebike, Bionaturalis, Bracia Mydlarze, Cosmo Stones, Cophi Coffe Solutions, DQ Dominika Niewczas, Dwa Borsuki, Galeria Sztuki Rowerowej, Intensi, Joccos Design, J&P Ceramic Boat, Kaya Impress, Lazy Sundays, LunaLoop , Maiss, Malinowa Szuflada, Malkontent, Myśl od Czapy, Oczar Manufaktura, Old Sail & Old Soldier, Playwoodworks, Tacos La Fiesta, TASHKA, TAS-KU, Winyl Market, Woodness, Wydawnictwo Claroscuro oraz Vende.

Więcej informacji na temat Domomarket, a także uczestniczących w nim wystawców można znaleźć na stronie WWW Domoteki oraz na profilu FB: https://www.facebook.com/events/210225864479026

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Serdecznie zapraszamy do Domoteki: 17 września w godz. 15-21 oraz 18 września w godz. 10-21.



Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Daniel Działa

Komentarze (1)

  • avatar
    ~jeras 2021-09-11 11:55:49

    targi badziewnych dodatków niepotrzebnych w domu i zbierających kurz


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »