Dom » Wnętrza

Domowe, zaciszne SPA

Domowe, zaciszne SPA
Zobacz więcej zdjęć »
Miejscem, gdzie możemy odprężyć się, wypocząć i zrelaksować po ciężkim dniu pracy nie musi być wcale gabinet SPA czy sauna. Nasza własna łazienka – odpowiednio zaprojektowana i wyposażona może przemienić się w prawdziwy gabinet odnowy biologicznej, któremu nic nie będzie brakowało.

Obecne trendy w wystroju łazienek kładą nacisk na każdy, nawet najmniejszy element ich wystroju począwszy od detali tak niewielkich jak dozowniki papieru  czy dozowniki do mydła. Diabeł tkwi w szczegółach  - pod warunkiem, że są one odpowiednio do siebie dopasowane. Obecnie panuje moda zaprojektowanie łazienek stylizowanych na greckie łaźnie czy skandynawskie sauny.

                Skandynawowie kładą bardzo duży nacisk na ogrzewanie ciała i wieczorny relaks w łaźni. Sauny są połączone z łazienkami i stanowią często serce domu. Tam spotykają się wszyscy domownicy, dzielą się refleksjami i wiadomościami i spędzają razem czas, na co często nie maja w ciągu całego dnia. I my zachwycamy się takimi pomieszczeniami, które pozwalają nie tylko przyjemnie wygrzać ciało po zimnym dniu i służą relaksowi, ale również mają działanie zdrowotne. Przejęliśmy więc nie tylko to zamiłowanie, ale również wzornictwo i projekty. Bardzo modne są drewniane akcesoria łazienkowe, odpowiednio zaimpregnowane, które przypominają klimat tych skandynawskich. Balie, ławy i cały wystrój jest tam w końcu wykonany z aromatycznych sosen.

                To jeden z typów łazienek, na które coraz częściej się decydujemy. Inny rodzaj to stylizacja na czasy dawne - lata pięćdziesiąte i sześćdziesiąte również znajduje swoich amatorów. Możemy spotkać wiele dodatków takich jak akcesoria łazienkowe retro, które mają niesamowity urok - i są oczywiście również funkcjonalne! Galanteria łazienkowa obecnie jest sytuowana nie tylko jako narzędzie użytkowe, ale balansuje na krawędzi sztuki użytkowej. Nowe rozwiązania, kształty i materiały, wprowadzane przez projektantów potrafią zachwycić kształtami i wyglądem. Akcesoria łazienkowe (http://akcesorialazienkowe.net/)maja bowiem nie tylko dobrze służyć, ale również - może przede wszystkim, wyglądać. Idealnym przykładem są tu  tiger akcesoria łazienkowe.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

JoannaK

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »