Technologie » AGD - RTV

Domowy mistrz kuchni – piekarnik Franke Country Flat

Domowy mistrz kuchni – piekarnik Franke Country Flat
Zobacz więcej zdjęć »
Współczesna, domowa sztuka kulinarna znajduje swoje odbicie we wzornictwie i funkcjonalności urządzeń kuchennych

Jeśli do zaawansowanej technologii dodamy stylistykę obudowy, inspirowaną nostalgią to w efekcie otrzymujemy piekarnik, który wymyka się standardowym klasyfikacjom – jak model Country Flat – nowość w ofercie Franke.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Dopracowana w najmniejszych detalach obudowa piekarnika Franke Country Flat w stylu vintage, skrywa nowoczesne technologie pieczenia zawarte w 5 + 1 funkcjach oraz specjalny system chłodzenia, który wykorzystując barierę termiczną sprawia, że drzwi piekarnika nie nagrzewają się.

Zegar z funkcją programowania czasu startu i zakończenia pracy usprawnia korzystanie z piekarnika, który przy standardowych wymiarach ma aż 63 litry pojemności, oferując możliwość pieczenia mięs na ruszcie.

Wnętrze piekarnika pokryte jest specjalną emalią Aqua Clean, która ułatwia utrzymanie czystości. Obudowa piekarnika dostępna w trzech wersjach kolorystycznych: grafitowym, miedzianym i beżowym, z analogowym zegarem i stylizowanymi pokrętłami wyróżnia się na tle kuchennej zabudowy.

Stylistyka vintage piekarnika kojarzy się z wyśmienitą, domową kuchnią, kuchnią naszej babci, gdzie szacunek dla tradycyjnych przepisów przenika się z twórczą energią i pasją do gotowania.

Linia urządzeń kuchennych Franke Country, obejmuje oprócz piekarnika także płytę gazową i okap ścienny. Do tego zestawu idealnie pasuje także bateria Franke Old England, by tradycyjna aranżacja kuchennej przestrzeni była spójna i kompletna. Sukcesem Franke jest fakt, że stylizacja vintage nie stoi w kontrze do innowacji, ale jest jej znakomitym partnerem.

 

Więcej informacji o marce Franke i jej produktach znajduje się na stronie: www.franke.pl

 

Franke jest światowym liderem w produkcji systemów kuchennych, sanitarnych oraz urządzeń dla gastronomii. Marka jest synonimem jakości i innowacji od ponad 100 lat. Produkowane przez markę zlewozmywaki, baterie, okapy płyty grzewcze, piekarniki, zmywarki, kuchenki mikrofalowe, chłodziarki i sortowniki odpadów wyróżnia szwajcarska jakość i precyzja. Franke zatrudnia 11 tys. pracowników na całym świecie, ma 83 oddziały, działa w 38 krajach. W Polsce marka obecna od 1993 r.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Estoria

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »