Rozrywka i wypoczynek » Hobby

Domowy warsztat – proste majsterkowanie z Netto

Domowy warsztat – proste majsterkowanie z Netto
Zobacz więcej zdjęć »
Przyjęło się, że majsterkowanie to głównie domena mężczyzn. Jednak zestaw odpowiednich i prostych w użyciu narzędzi przyda się również każdej kobiecie.

Naprawa usterki, zawieszenie dekoracji, a może nawet stworzenie jej własnymi rękami może być niezwykle satysfakcjonujące. Bogaty wybór przyborów dla domowej złotej rączki znajduje się w najnowszej ofercie sieci handlowej Netto.

Zawieszenie obrazka czy zbicie małej drewnianej półeczki nie musi być skomplikowane. Wystarczy kilka podstawowych narzędzi, aby zgodnie z ideą DIY, czyli zrób to sam, stać się naczelnym majsterkowiczem we własnym mieszkaniu. Satysfakcja gwarantowana!

Przydatne w każdym domu

Nie każda usterka wymaga całkowitej wymiany sprzętu. Czasem w szybki i prosty sposób, przy użyciu odpowiednich przyborów, można nadać mu całkiem nowe życie. Na wypadek niespodziewanych awarii warto zaopatrzyć się w kilka przydatnych akcesoriów. Idealnie sprawdzą się narzędzia od TOOLTEC, marki własnej Netto. W żadnym domu z pewnością nie powinno zabraknąć zestawu kluczy uniwersalnych (24 zł) czy zestawu szczypiec (24 zł). Przyda się także 38-elementowy zestaw wkrętaków na półce (44 zł), wkrętak z grzechotką (24 zł), a także 3-elementowy zestaw kaletniczy (24 zł), zszywacz tapicerski (27 zł) i pistolet do kleju (24 zł) z sześcioma wkładami klejącymi w zestawie. Wybrane prace ułatwi także komplet szpachelek (10 zł) czy 5-elementowy zestaw do wykręcania urwanych śrub (17 zł). Przydatne mogą okazać się również akcesoria pomiarowe - wszystkie w cenie 49 zł: wilgotnościomierz, dalmierz, automatycznie obliczający odległość, powierzchnię i objętość oraz wykrywacz wielofunkcyjny z ołówkiem w zestawie, umożliwiający lokalizację konstrukcji drewnianych, metalowych i przewodów elektrycznych na głębokości 19-50 mm.

Warsztat profesjonalisty

W walizce każdego prawdziwego fachowca niezbędne są: wiertarka udarowa z kompletem akcesoriów oraz wiertarko-wkrętarka - obie dostępne w ofercie Netto w cenie 99 zł. Do kompletu sprawdzą się elementy marki własnej TOOLTEC: zestaw wierteł w metalowym pudełku (24 zł), zestaw wierteł SDS (49 zł), nasadka kątowa do wiertarki (24 zł), a także stojak do wiertarki (39 zł), który pasuje do większości typowych modeli. Jeszcze większą precyzję zapewni poziomica laserowa 3w1 (19 zł), wyposażona w 3-metrową miarkę liniową, libelle poziome i pionowe oraz wskaźnik laserowy. Na przeprowadzenie profesjonalnych i zaawansowanych robót pozwoli też szlifierka mimośrodowa (99 zł), a szlifierka kątowa (99 zł) będzie idealna do obróbki i cięcia kamienia, metalu, betonu, a także szlifowania czy oczyszczania różnego typu powierzchni. Pracę z narzędziem ułatwi też stojak do szlifierki kątowej (69 zł) z dźwignią zwiększającą siłę nacisku, ze sprężyną zwrotną, wyposażony w solidny mechanizm przesuwno-obrotowy i płytę podstawy wykonaną z żeliwa, umożliwiający bezpieczny chwyt nawet przy obróbce przedmiotów o nieregularnych kształtach. W profesjonalnym warsztacie powinno znaleźć się również miejsce na stację lutowniczą (37 zł) oraz lupę ze statywem do lutowania z oświetleniem LED (26 zł) ze średnicą soczewki głównej 90 mm, gwarantującą dwukrotne powiększenie obrazu.

W ramach super oferty w wybranych sklepach Netto dostępne są: pilarka tarczowa TOOLTEC w atrakcyjnej cenie 90 zł, a także piła stołowa TOOLTEC (120 zł), z prowadnicą równoległą, ochroną tarczy pilarskiej i śrubą z uchwytem gwiazdkowym do regulacji wysokości.

Oferta ważna od 5 października do wyczerpania zapasów.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

RedNacz

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »