Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

„Domy i ulice” w Centrum Janki

„Domy i ulice” w Centrum Janki
Zobacz więcej zdjęć »
W sobotę 20 sierpnia w Centrum Janki można było podziwiać prace przedstawiające domy małych artystów, którzy wzięli udział w zajęciach plastycznych z cyklu „Warsztaty twórczego rozwoju”.

Prace stworzone zostały przez dzieci w ramach bezpłatnych warsztatów edukacyjnych prowadzonych przez artystów z Fundacji Atelier.
W sobotę 20 sierpnia 2011 r. w Centrum Janki miało miejsce kolejne spotkanie z cyklu „Warsztaty twórczego rozwoju". Podczas zajęć kilkudziesięciu małych artystów stworzyło niepowtarzalne dzieła.
„Pracą z dziećmi ze wszystkich grup wiekowych zajmujemy się już 20 lat. W zajęciach w Centrum Janki uczestniczą głównie dzieci w wieku przedszkolnym i wczesno szkolnym, najczęściej z Janek i okolicznych miejscowości." - mówi Teresa Starzec, Dyrektor Fundacji Atelier.
Każde spotkanie ma inny motyw przewodni. „Spotkania w ramach Warsztatów twórczego rozwoju oparte są na różnorodności technik, między innymi na nauce kolażu artystycznego, szkicowania, wyklejania. Stąd też wziął się pomysł na prace przedstawiające latawce, pacynki, rajskie ptaki, głębiny oceanu czy domy uczestników warsztatów." - dodaje Teresa Starzec.
„Warsztaty twórczego rozwoju" w Centrum Janki przeznaczone są dla dzieci wraz z rodzicami (soboty) oraz dla grup zorganizowanych z przedszkoli z Janek i okolic (wtorki). Terminy zajęć można sprawdzać na bieżąco pod adresem: http://www.facebook.com/warsztatytworczegorozwoju.
„Warsztaty to rodzaj alternatywnego, twórczego spędzenia wolnego czasu, gdzie dziecko pobudza swoją wyobraźnię i jest inspirowane do podobnej pracy w domu czy w przedszkolu. To także duża szansa dla rodziców na wspólną zabawę z dziećmi. Na przykładzie dotychczasowych warsztatów widać, iż rodzice bardzo angażują się we wspólną pracę ze swoimi pociechami." - dodaje Teresa Starzec.
Patronat medialny nad „Warsztatami twórczego rozwoju" objęli: portal Czasdzieci.pl, portal Galeriehandlowe.pl oraz Gazeta WPR.
Właścicielami Centrum Janki są:
• Spółka celowa CH Janki Sp. z o.o. należąca do GE Capital Real Estate Polish Retail Holdco Sarl. Asset Manager: GE Real Estate Poland Sp. z o.o.
• Leroy Merlin Inwestycje Sp. z o.o.
• Cinema City Sp. z o.o.
• Taima Investments Sp. z o.o.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »