Moda » Odzież

Dopasuj swoją wyjątkową kreację do sylwetki

Dopasuj swoją wyjątkową kreację do sylwetki
Zobacz więcej zdjęć »
Zbliża się Ślub, Wesele, Chrzciny, Bal Maturalny czy inna ważna okoliczność? a może nic się nie zbliża a Ty najzwyczajniej w świecie chcesz dobrze wyglądać i czuć się w swojej wymarzonej kreacji?

Skorzystaj z profesjonalnych usług Pracowni Poprawek Krawieckich mieszczących się w Warszawie na pradze-południe, Gocław Abrahama 4A.

Mamy doświadczenie w realizacji zleceń krawieckich na indywidualne zamówienia od drobnych poprawek krawieckich po szycie na miarę, czy wykonanie dużych zleceń dla małych i dużych firm, poczynając od firm kateringowych, restauracji, na zespołach stuartów i stewardes z załóg lotniczych kończąc. Wykonujemy poprawki sukni ślubnych i wieczorowych dopasowując je do sylwetki i sprawiając, że wyglądają jakby wyszły dopiero od projektanta. Na nasze usługi krawieckie udzielamy rabatów i promocji w zależności od zamówienia. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie.

Zapoznaj się z naszą ofertą i cenami krawieckimi na naszej stronie internetowej  http://poprawki-krawieckie.waw.pl 

Jako dodatkowe usługi polecamy skorzystać z oferty szewca i punktu przyjęć pralni na miejscu.

Serdecznie zapraszamy! Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Poprawki Krawieckie i Naprawa Obuwia
http://poprawki-krawieckie.waw.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »