Firma » Biznes

Doświadczony menedżer z USA, dołącza do krakowskiego startupu

Jeremy Lopez, amerykański menedżer z doświadczeniem w branży nowych technologii, dołącza do firmy Codewise, gdzie będzie pełnił funkcję Dyrektora Operacyjnego

 
 
Jeremiah Lopez ma za sobą 10 lat doświadczenia w sprzedaży i marketingu, nabytego podczas pracy w trzech różnych startupach działających na międzynarodowych rynkach. Ostatnią dekadę spędził pracując pomiędzy Stanami Zjednoczonymi a Europą, budując globalny sukces takich technologicznych firm jak Elephant Traffic czy ZeroTurnaround. Odpowiadał za projektowanie oraz realizację strategii marketingowej tych przedsiębiorstw a także uczestniczył w rozwoju i tworzeniu nowych narzędzi z obszaru analityki internetowej. Na nowo utworzonym stanowisku, Jeremiah Lopez będzie odpowiedzialny za marketing i sprzedaż oraz bieżące funkcjonowanie firmy a także finanse, rekrutację i HR.
  
Zatrudnienie Amerykanina jest konsekwencją dynamicznego rozwoju krakowskiego startupu i ma związek z szeroko zakrojonymi planami firmy w obszarze rekrutacji. Codewise zajmujący się tworzeniem narzędzi z obszaru marketingu afiliacyjnego, jest jednym z większych sukcesów polskich startupów na rynku międzynarodowym, posiadając klientów i użytkowników z ponad 105 krajów na całym świecie. W ciągu 4 lat od powstania, liczba pracowników krakowskiego startupu zwiększyła się ponad 10-krotnie a do końca 2014 firma planuje zatrudnienie kolejnych 20 osób.

Jak mówi Robert Gryn, CEO i współwłaściciel CodeWise - „Decyzja o zatrudnieniu Jeremiego to istotny krok w przyszłość naszej firmy. Wnosi on, bowiem cały zasób cennych doświadczeń, z -których może skorzystać szybko rozrastające się przedsiębiorstwo. Co więcej, jest świadomy problemów związanych z tym rozwojem i doskonale wie jak sobie z nimi poradzić. W ZeroTurnaround był częścią zespołu, który doprowadził do rozbudowy początkowo małego startupu do rangi globalnego gracza, z trzema biurami na całym świecie. Niezmiernie cieszymy się, że Jeremy dołączył do naszego zespołu i nie możemy doczekać się rozwoju współpracy, podczas której mamy nadzieję odkryć jego wybitny talent.”

„Jestem pewien, że narzędzia tworzone przez CodeWise, znacząco zmienią krajobraz marketingu afiliacyjnego. To nie tylko doskonale doprecyzowana wizja, ale także dobrze przemyślany i skonstruowany plan marketingowy oraz nowatorska realizacja tych założeń w praktyce” – mówi Lopez. „Zespół CodeWise i ich styl pracy są wyjątkowe na tle tego, czego doświadczyłem w krajach Środkowej i Wschodniej Europy. Dlatego też, nie mogę doczekać się, aby wykorzystać i rozwinąć potencjał, który znajduje się w tej firmie” – dodaje. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Codewise

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »