Kobieta, zdrowie, uroda » Ciało

Douglas zaprasza do walentynkowego świata z Basią Kurdej-Szatan i Rafałem Szatanem

Douglas zaprasza do walentynkowego świata z Basią Kurdej-Szatan i Rafałem Szatanem
Zobacz więcej zdjęć »
Douglas startuje z kampanią walentynkową.

W ramach współpracy powstało video, obrazujące szczęście, radość i miłość Basi i Rafała, wspierane storytellingową aktywacją w kanałach social media marki Douglas oraz pary celebrytów (Instagram i Facebook). Kampania podzielona jest na fazy tease and reveal. Celebryci są ponadto twarzami kampanii, która promuje specjalną, walentynkową ofertę – 2 zapachy w cenie 199 zł.

Dodatkowo Basia Kurdej-Szatan w tutorialu na stronie internetowej oraz social mediach Douglas przedstawia produkty Douglas Collection, pozwalające rozbłysnąć w walentynkowy wieczór.

Akcja rozpoczęła się 3 lutego i potrwa do 14 lutego, a oferta promocyjna do końca miesiąca.  Za koncepcję, planowanie i zakup mediów odpowiada agencja mediowa Havas Media, działania w kanałach społecznościowych prowadzi Socialyse, należąca do grupy Havas jednostka, wyspecjalizowana w content marketingu i komunikacji social media. Za kreację (produkcja oraz realizacja) odpowiadają  Papaya i Brasil.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PR Communication

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 10 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »