Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

Dr Gojdź o medycynie estetycznej. W Empiku w Bonarce

Dr Gojdź o medycynie estetycznej. W Empiku w Bonarce
Zobacz więcej zdjęć »
Lekarz, a zarazem autor książki o medycynie estetycznej, dr Krzysztof Gojdź, będzie gościem Empiku w krakowskiej Bonarce w środę, 25 listopada, o godz. 18:00.

W książce „Zatrzymać czas. Sekrety medycyny estetycznej" (wyd. Edipresse), dr Krzysztof Gojdź - lekarz medycyny estetycznej, ekspert popularnego programu telewizyjnego „Sekrety lekarzy" (TVN Style) -  przedstawia swoje poglądy na temat botoksu, opowiada o rozmowach z pacjentami, przytacza najciekawsze historie ze własnej praktyki.

Wśród jego klientek znajdziemy m.in.: Małgorzatę Kożuchowską, Magdę Gessler, Joannę Krupę, Korę czy Agatę Młynarską.

BONARKA CITY CENTER

Bonarka City Center to wielofunkcyjne centrum miejskie, powstałe na obszarze około 19 ha poprzemysłowych terenów dawnych zakładów chemicznych w krakowskiej dzielnicy Podgórze. Na obszarze ponad 92  tys. m2 powierzchni użytkowej znajduje się 230 punktów handlowo-usługowych i restauracji w tym: Auchan, Leroy Merlin, Media Expert oraz największy w Polsce multipleks kinowy Cinema City. Na Klientów Centrum czeka bezpłatny parking na 3200 samochodów. Ponadto, na terenie Bonarka City Center znajduje się jeden z pierwszych na świecie ośrodków edukacyjno-wychowawczych w centrum handlowym: „Siemacha Spot" o powierzchni całkowitej 700 m2. W jego skład wchodzą m.in.: wielofunkcyjne sale edukacyjne, muzyczne, multimedialne oraz pokój konferencyjny.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

bezstronny22

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »