Firma » Biznes

Dr Irena Eris najsilniejszą polską marką!

Organizacja Superbrands po raz szósty wybrała najsilniejsze marki na polskim rynku. W najnowszej edycji projektu Dr Irena Eris została najsilniejszą polską marką!

W ten sposób Dr Irena Eris została, jak to określili organizatorzy "wielkim wygranym tegorocznej edycji", ponieważ oprócz zwycięstwa w zestawieniu polskich marek, znalazła się, jako jedna z dwóch rodzimych marek, w pierwszej dwudziestce ogólnego zestawienia.

Jest to niezwykłe docenienie siły marki, na którą dzisiaj składają się kosmetyki selektywne, Hotele SPA, Kosmetyczne Instytuty oraz Centrum Naukowo-Badawcze. Ponadto Dr Irena Eris zwyciężyła w kategorii „Kosmetyki" i została uznana również za najsilniejszą markę kosmetyczną.

Prestiżowy tytułu Superbrands 2012 przypadł też Hotelom SPA Dr Irena Eris, jednemu z filarów marki, działającym w sektorze B2B. Kapituła Rady Marek uznała bowiem Hotele SPA Dr Irena Eris za jedną z najsilniejszych marek biznesowych na rynku polskim. To bardzo zaszczytne wyróżnienie daje prawo do posługiwania się rozpoznawalnym na świecie stemplem Superbrands 2012.

W ramach Hoteli SPA Dr Irena Eris działają dwa obiekty - Krynica Zdrój i Wzgórza Dylewskie, które przed dwoma laty zdobyły także tytuł Business Superbrands.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

HotelSPA

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 10 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »