Rozrywka i wypoczynek » Przyroda

DR RADOMIR JASKUŁA - "ROBAKI I INNE ZWIERZAKI..." - UNIWERSYTET ŁÓDZKI W EMPIKU

DR RADOMIR JASKUŁA - "ROBAKI I INNE ZWIERZAKI..." - UNIWERSYTET ŁÓDZKI W EMPIKU
Zobacz więcej zdjęć »
Projekt wiedza - Uniwersytet Łódzki w Empiku Dr Radomir Jaskuła - „Robaki i inne zwierzaki…” 30 czerwca, godz. 12:00 empik Manufaktura, Łódź, ul. Karskiego 5

Dlaczego wokół nas żyje tyle różnych bezkręgowców i jak ogromne mają znaczenie na życie ludzi? Co mają wspólnego z nowoczesnymi smartfonami czy misją na Marsa? Gdzie żyją najbardziej toksyczne żaby na świecie? I dlaczego hodowla egzotycznych żółwi może zagrażać naszym rodzinnym gatunkom? Na te wszystkie pytania będzie można poznać odpowiedzi podczas drugiego już wykładu w ramach comiesięcznego cyklu „Projekt wiedza - Uniwersytet Łódzki w Empiku”. Wygłosi go dr Radomir Jaskuła, który na co dzień jest pracownikiem Katedry Zoologii Bezkręgowców i Hydrobiologii Wydziału Biologii i Ochrony Środowiska Uniwersytetu Łódzkiego. Oprócz prowadzenia badań naukowych od lat zajmuje się popularyzowaniem wiedzy o zwierzętach, w tym głównie o owadach, płazach i gadach.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

iwona.kazmierczak@empik.com

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Za 1 dzień:
Maskotka z filcu - warsztaty, 22.09, godz. 12:00, Empik Bonarka, Kraków,
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »
Array ( [p_srv_id] => 3 [p_usr_id] => 117660 [p_type] => ARTICLE [p_accepted] => YES [p_status] => ENABLED [p_pkg_nr] => 1 [p_pkg_items] => 4 [p_ctg_ids] => )