Technologie » Telekomunikacja

DrayTek Smart Monitor dla monitoringu sieci

DrayTek Smart Monitor dla monitoringu sieci
Zobacz więcej zdjęć »
Darmowa aplikacja pozwalająca monitorować ruch w sieci – taka propozycja pojawiła się w ofercie marki DrayTek. Program Smart Monitor umożliwia stałą kontrolę oraz dostęp do szczegółowych raportów i statystyk obejmujących przepływ informacji w sieci.

Działanie oprogramowania Smart Monitor polega na przechwytywaniu oraz analizowaniu informacji dotyczących takich usług, jak: HTTP, MAIL, WEBDOWN, FTP, IM, P2P oraz TELNET. Aplikacja zachowuje kopie plików, wiadomości e-mail, komunikatorów IM oraz adresów url dając pełną kontrolę i wgląd w informacje przepływające przez sieć.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Dodatkowa funkcja analizowania zebranych danych realizowana jest na podstawie wygenerowanych statystyk obejmujących kategorie ruchu, użytkowników oraz całą sieć. Do monitorowania użytkowników w sieci wystarczy instalacja oprogramowania Smart Monitor na serwerze. Dla poprawnego działania niezbędne jest również podłączenie serwera do interfejsu Port Mirror (tzw. lustrzane odbicie ruchu) w routerze DrayTek lub oddzielnym switch-u.

Smart Monitor współpracuje z routerami DrayTek Vigor z serii 2930, 2950, 5300, 5500 oraz 5510. Znaleźć je można w autoryzowanej sieci wyłącznego dystrybutora sprzętu DrayTek w Polsce, firmy Brinet.

Oprogramowanie Smart Monitor dostępne jest pod adresem ftp.draytek.pl. Więcej szczegółów znaleźć można na stronach www.draytek.pl oraz www.brinet.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

BEST image PR
http://www.bestimage.poznan.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »