Technologie » Telekomunikacja

Drewniana obudowa Bewood dla iPhone 6/6s

Drewniana obudowa Bewood dla iPhone 6/6s
Zobacz więcej zdjęć »
Dzięki uprzejmości bewood.pl miałem możliwość sprawdzenia ich produktów w codziennym użytkowaniu. Miałem do czynienia już z wieloma podobnymi produktami, więc byłem ciekaw czy przypadnie mi on do gustu. W moim przypadku problem polega na tym, że początkowo jestem zafascynowany nową obudową.

Przychodzi moment w którym postanawiasz zainwestować w jakąś obudowę która ochroni twojego iPhone'a. Obecnie wybór jest tak wielki, że praktycznie codziennie możesz nosić telefon w innej. Większość z Was prawdopodobnie wybierze oryginalny pokrowiec Apple. Ich główną zaletą jest fakt, że pochodzą od Apple oraz ich jakość wykonania jest naprawdę na wysokim poziomie. Ale co jeśli chcemy skorzystać z czegoś innego ? Czegoś co pozwoli nam być jedynym w swoim rodzaju pośród setek nijakich obudów dostępnych na rynku ?
Bewood jest odpowiedzią na to pytanie. Drewno w ostatnim czasie wraca do łask i ponownie jest modnym i stylowym dodatkiem w przedmiotach codziennego użytku. Cecha każdej obudowy wykonanej przez Bewood jest ich niepowtarzalność, ponieważ każda sztuka jest wykonana z innego kawałka drewna. Dzięki temu nie znajdziecie drugiej takiej samej faktury waszej obudowy.

wiecej o drewnianej obudowe bewood na stronie Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

duchu

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »