Dom » Budownictwo

Drewno klejone czy naturalne?

Kupiliśmy bądź planujemy kupno nowego mieszkania bądź chcemy przeprowadzić mały remont w tymczasowym. Jeżeli chcemy by wykończone było w "charakterze drewnianym", nie tylko drewno mamy do wyboru...

Pierwsze decyzje związane z wyposażeniem naszego nowego domu czy mieszkania, którym musimy sprostać dotyczą między innymi drzwi, okien czy podłóg. Jeżeli chcielibyśmy wykończyć te i inne przestrzenie “w drewnie” możemy to zrobić używając do tego pełnego drewna, produktów na bazie drewna bądź imitujących drewno.

Przykładowo, drewno klejone, może przez nas zostać zastosowane do wykończenia okien i drzwi. Drewno pod konstrukcje drewniane tego typu pozbawione jest wszelkich wad typu sęki, przebarwienia (sinizny i inne) czy miejsca żywiczne. Zaletami takiego drewna jest to że daje się stosunkowo łatwo kształtowac, jest stosunkowo lekkie i przy tym wytrzymałe. Poza tym dla wielu walory estetyczne i jest przyjazne dla środowiska. Niemniej jednak do zastosowań konstrukcyjnych takich jak więźba dachowa nie mamy możliwości manewru i powinniśmy odwiedzić <a href="http://tartakizbica.pl/">tartak</a>by zamówić takie drewno konkretnie pod nasze zamówienie. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Tartak Izbica drewno budowlane
http://www.tartakizbica.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »