Gospodarka » Żywność

Drobne, zimowe przyjemności

Drobne, zimowe przyjemności
Zobacz więcej zdjęć »
Krótkie jesienno-zimowe dni, brak słońca, plucha za oknem – takie warunki mogą przyprawić o melancholię. Najchętniej przespalibyśmy całą zimę jak niedźwiedzie. Na chłody i ciemności są jednak sposoby!

A może by tak zafundować sobie zimowy program rozpieszczania? Każdego dnia wystarczy zaplanować jedną słodką, drobną przyjemność, która sprawi, że kolejny zimowy dzień będzie wręcz wyczekiwany. Stovit przedstawia garść inspiracji.

Przez cały rok nie masz na co dzień czasu dla siebie? Teraz masz! Wieczór zaczyna się szybciej, więc możesz z czystym sumieniem rozsiąść się wygodnie w fotelu w kręgu przytulnego światła, wziąć do ręki ulubioną książkę, obok postawić kubek z mocną, parującą herbatą, na spodeczek nałożyć odrobinę figowo-pomarańczowego dżemu Premium Stovit i pogrążyć się w swoim świecie.

A może zaplanujesz sobie specjalne zimowe śniadanie, które pobudzi cię przed stanowczo zbyt wcześnie zaczynającym się dniem? Miseczka domowej granoli, wzbogaconej naturalnym jogurtem i łyżką dżemu z malin i aronii to bomba smakowa, dzięki której chętniej stawisz czoła całodniowym wyzwaniom.

Drobne przyjemności dobrze też dzielić z najbliższymi! Zaproś przyjaciółki na babski wieczór i pozwólcie sobie na „dzień bez zakazów”. Romantyczna komedia, na którą zawsze szkoda czasu, malowanie paznokci na zwariowany kolor, wyjadanie prosto ze słoika lodów albo śliwki prażonej z czekoladą… Wolno wszystko!

Takie drobne rytuały przyjemności z powodzeniem oswajają nawet najchłodniejsze dni, a słodkie przekąski nadadzą smak ciemnym porankom i długim wieczorom.

 

Dżem Premium Stovit – figa z pomarańczą

Cena: ok. 5 zł

Dżem Premium Stovit – malina z aronią

Cena: ok. 5 zł

Dżem Premium Stovit – śliwka prażona z czekoladą

Cena: ok. 5 zł

 

Więcej na www.stovit.com.pl

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Arni

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »