Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

Drogeria Super-Pharm w Galerii Młociny już otwarta

W lipcu br. sieć Super-Pharm uruchomiła kolejny punkt w Galerii Młociny. Koncepcja sklepu opiera się na unikalnym połączeniu trzech działów w jednym miejscu: drogerii, perfumerii oraz dermokosmetyków.
Drogeria została zaprojektowana z myślą o klientach i wyposażona w nowoczesne rozwiązania związane z ekspozycją produktów czy oświetleniem. Wychodząc naprzeciw obecnym postpandemicznym okolicznościom i w trosce o bezpieczeństwo pracowników oraz klientów – w drogerii wprowadzono kasy samoobsługowe SUPERFAST, umożliwiające szybkie i wygodne płatności bezgotówkowe. System kas samoobsługowych jest stale rozwijany, obecnie już ponad jedna czwarta placówek Super-Pharm proponuje klientom taką formę dokonywania płatności i liczba ta systematyczne rośnie.

 

Choć nowa lokalizacja Super-Pharm opiera się na konpcepcie łączącym trzy działy, to od 2018 roku wybrane placówki stacjonarne działają w formacie poszerzonym o czwarty dział, oferujący produkty i usługi optyczne. Super-Pharm jako jedyny posiada w swojej ofercie tak szeroki wybór markowych kosmetyków i dermokosmetyków do kompleksowej pielęgnacji twarzy i ciała oraz specjalistyczne kosmetyki dla dzieci i niemowląt. W asortymencie drogerii znajduje się również szeroka gama produktów do makijażu.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Super-Pharm
http://www.superpharm.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »