Społeczeństwo » Społeczeństwo

Druga edycja akcji SZYBKI PIT w Bonarce

Kwiecień to ostatni miesiąc, w którym fiskus czeka na Wasze rozliczenia. Jeżeli ktoś jeszcze się nie rozliczył będzie mógł teraz skorzystać z profesjonalnej, bezpłatnej i życzliwej pomocy – w ramach drugiej edycji akcji szybkiego wypełniania PIT-a w Bonarce.

Przez dwa dni nadchodzącego weekendu, 18 i 19 kwietnia od 10.00 do 18.00, w Bonarce na poziomie 1 przy Martes Sport, na podatników będą czekać specjaliści z krakowskiej Izby Skarbowej. Szybko, sprawnie i za darmo pomogą wypełnić Wam formularz PIT i wprowadzić go do systemu e-Deklaracje a potem wysłać przez internet, do Waszego urzędu skarbowego - na koniec wręczając jeszcze urzędowe potwierdzenie odbioru zeznania! Ponadto udzielą też szczegółowych informacji, na temat rozliczenia podatku dochodowego za ubiegły rok i rozwieją wszelkie wątpliwości związane z korzystaniem ulg i odliczeń. Istotna uwaga - urzędnicy nie będą przyjmować zeznań podatkowych PIT w formie papierowej.

Trzeba przy tym pamiętać o zabraniu ze sobą potrzebnych dokumentów: rozliczeń PIT-11, jakie otrzymujemy od pracodawców, potwierdzeń dokonanych wydatków pozwalających na odliczenie ulg, bądź też innych dokumentów świadczących o uzyskanych dochodach za rok 2014.

Bardzo ważne jest także, by mieć ze sobą zeszłoroczne rozliczenie PIT (za rok 2013) lub dokładną kwotę przychodu uzyskanego w 2013.  Te informacje będą potrzebne do identyfikacji danych podatnika w systemie e-Deklaracje.

Przy okazji robienia potrzebnych zakupów warto więc wykorzystać nadarzającą się okazję i 18 oraz 19 kwietnia, w sobotę i niedzielę, spotkać się w Bonarce z zawodowymi księgowymi, po to by szybko i sprawnie uporać się ze swoim rozliczeniem. A potem wypić pyszną kawę.

 

BONARKA CITY CENTER

Bonarka City Center to wielofunkcyjne centrum miejskie, powstałe na obszarze około 19 ha poprzemysłowych terenów dawnych zakładów chemicznych w krakowskiej dzielnicy Podgórze. Na obszarze 91 tys. m2 powierzchni użytkowej znajduje się 230 punktów handlowo-usługowych i restauracji w tym: Auchan, Leroy Merlin, Media Expert oraz największy w Polsce multipleks kinowy Cinema City. Na Klientów Centrum czeka bezpłatny parking na 3200 samochodów. Ponadto, na terenie Bonarka City Center znajduje się jeden z pierwszych na świecie ośrodków edukacyjno-wychowawczych w centrum handlowym: „Siemacha Spot” o powierzchni całkowitej 700 m2. W jego skład wchodzą m.in.: wielofunkcyjne sale edukacyjne, muzyczne, multimedialne oraz pokój konferencyjny.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

bezstronny22

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »