Firma » Biznes

Druga edycja projektu Bydgoszcz Szuka Talentów zakończona sukcesem

Druga edycja projektu Bydgoszcz Szuka Talentów zakończona sukcesem
Zobacz więcej zdjęć »
Bydgoszcz, 29.02.2016. Atos, międzynarodowy lider usług cyfrowych ogłosił, że dobiegła końca druga edycja projektu Bydgoszcz Szuka Talentów.

Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego w ramach tego projektu w partnerstwie z firmą Atos IT Services, Wyższą Szkołą Gospodarki w Bydgoszczy oraz Stowarzyszeniem Project Management Institute – Poland Chapter w dniach 28 listopada – 1 grudnia 2015 roku zorganizowała warsztaty z zarządzania projektami.

W warsztatach wzięło udział 17 osób zrekrutowanych przez firmę Atos. Zajęcia prowadzone były przez ekspertów Project Management Institute - Poland Chapter (PMI PC), którzy przybliżyli tematykę zarządzania projektami w środowisku międzynarodowym. Po zakończeniu warsztatów uczestnicy uzyskali świadectwa wydane przez PMI PC.

Na warsztatach ogłoszono także Konkurs „Bydgoszcz Szuka Talentów 2015”, którego celem było stworzenie najlepszego planu zarządzania projektem. Komisja Konkursowa, wyłoniła trójkę zwycięzców. Na podium stanęli: Lampkowska Monika, Walencik Grzegorz oraz Ciborowska Monika, którzy wygrali atrakcyjne nagrody rzeczowe oraz staże w Atos IT Services sp. z o.o. Nagrodą specjalną jest poprowadzenie projektu realizowanego przez PMI Poland Chapter Oddział Kujawsko-Pomorski.

Projekt „Bydgoszcz Szuka Talentów” ma na celu kreowanie postaw przedsiębiorczych w społeczności lokalnej, wspieranie zakładania i rozwijania działalności gospodarczej oraz podnoszenie kwalifikacji kadr w celu ich dostosowania do potrzeb rynku pracy.

„Projekt Bydgoszcz Szuka Talentów jest wspaniałą szansą dla osób, które swoją wiedzę w obszarze project management pragną skonfrontować z realnym biznesem i jednocześnie dążą do podnoszenia swoich kwalifikacji, a staż w firmie Atos, to szansa na rozwój i zwiększenie swoich kompetencji. Możliwość pracy w międzynarodowej firmie będzie bez wątpienia wyjątkowym doświadczeniem. Jest to jednocześnie niewątpliwa wartość dodana dla firmy, ponieważ będzie miała możliwość współpracy z utalentowanymi młodymi ludźmi.” – tłumaczy Mirosław Mąka, xFS Tower Country Manager Atos w Polsce.

Według specjalistów Project Manager to zawód przyszłości. „Project Management to obszar o dużym potencjale rozwojowym. Każdy projekt, każdy zespół, każda relacja z Klientem są czymś unikalnym, wnoszącym nowe doświadczenia, uczącym i rozwijającym. To daje szansę, a nawet gwarancję ciągłego rozwoju” – dodaje Mirosław Mąka.

O Atos

Atos SE (Societas Europaea) to międzynarodowy lider w branży usług informatycznych, osiągający roczne przychody na poziomie 12 mld EUR i zatrudniający około 100 000 pracowników w 72 krajach. Obsługując klientów z całego świata, Atos dostarcza usługi w obszarze usług konsultingowych i technologicznych; integracji systemów i usług zarządzanych, outsourcingu procesów biznesowych; jak również Cloud, Big Data, rozwiązań Security oraz usług transakcyjnych za pośrednictwem Wordline, spółkę grupy Atos będącą Europejskim liderem w obszarze usług płatniczych. Czerpiąc z międzynarodowego doświadczenia w IT, Atos obsługuje klientów z sektora przemysłowego, handlu i usług, publicznego, ochrony zdrowia i transportu, finansowego, telekomunikacyjnego, mediów i użyteczności publicznej.

Atos pomaga w tworzeniu przedsiębiorstw przyszłości. Jest światowym partnerem informatycznym Igrzysk Olimpijskich i Paraolimpijskich. Jest spółką notowaną na giełdzie NYSE Euronext Paris. Działa pod markami Atos, Atos Consulting, Atos Worldgrid, Bull, Canopy, Unify i Worldline.

W Polsce Atos działa od 2000 roku. W ramach grupy Atos w lokalizacjach w Bydgoszczy, Warszawie, Wrocławiu, Gdańsku, Łodzi, Toruniu i Krakowie pracuje ponad 4000 osób.

Po więcej informacji zapraszamy na:

atos.net
pl.atos.net facebook.com/atos.polska

Kontakt dla mediów:

Atos IT Services
Patrycja Kublik
+48 22 444 6165
+48 728 438 496 patrycja.kublik@atos.net Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

tomaslew

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »