Technologie » Komputery

Druga młodość myszy

Druga młodość myszy
Zobacz więcej zdjęć »
Nawet najlepszy sprzęt prędzej czy później zużyje się. W przypadku myszek to ślizgacze są najmniej odpornym na działanie czasu elementem. Mionix jako jeden z nielicznych producentów umożliwia zakup nowych „stópek”.

Mouse Glidez to seria teflonowych ślizgaczy wykonanych z samoprzylepnego materiału PTFE. Ich zastosowanie ma przyczynić  się do polepszenia wyników w czasie rozgrywki, bowiem nowe „stópki” wpływają na szybkość i precyzję ruchów myszki. 

Co ważne, omawiane ślizgacze są kompatybilne nie tylko z myszkami Mionixa, ale także z produktami innych firm, dlatego z oferty szwedzkiego producenta skorzystać mogą także gracze nie posiadający  Castora, Aviora czy Naosa.   

Za udogodnieniami jakie niosą ze sobą „stópki” nie idzie skomplikowany proces montażu. Po ich zakupie wystarczy oczyścić spód myszki i delikatnie nakleić ślizgacze w odpowiednich miejscach. 

Ślizgacze dostępne są w sprzedaży w cenie 32 zł.

Cechy produktu:
- Wymiary: 100 x 20 mm
- Grubość: 0,25 mm
- Materiał: czarny PTFERedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Entrymedia

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »